جدیدترین نسخه برنامه BlueDUN اندروید

برنامه BlueDUN یک برنامه کاربردی می باشد که شما با این برنامه می توانید اینترنت گوشی خود را برای گوشی یا تبلت های دیگه از طریق بلوتوث به اشتراک بگزارید تا دیگران هم از اینترنت شما استفاده کنند.

BlueDUN به نوعی شبیه ساز و تبدیل کننده گوشی به یک مودم است.

برنامه BlueDUN در فروشگاه مارکت به قیمت 4.78 دلار به فروش می رسد و در گوگل پلی دارای امتیاز 4.3 از 5.0 می باشد که تا به این لحظه 10,000 – 50,000 بار خریداری و دانلود شده است. شما می توانید این برنامه را از سایت APKTOPs به راحتی و رایگان  از سرور های قدرتمند سایت دانلود کنید.

BlueDUN_cover[APKTOPS.ir]

برنامه BlueDUN یک برنامه شبیه سازی مودم روی گوشی  یا تبلت اندروید می باشد. این برنامه اجازه می دهد تا گوشی خود را برای به اشتراک گذاشتن WiFi با بلوتوث با دستگاه های دیگر مانند رایانه های شخصی، موبایل ، تبلت های مختلف متصل سازید.

این برنامه به هیچ وجه به روت نیاز ندارد و شما به راحتی با گوشی یا تبلت های اندرویدی روت نشده می توانید برنامه را اجرا کنید.

این برنامه در بعضی از گوشی ها کار نمی کند از جمله:  Motorola (Droid) / Sony (Xperia) / HTC devices

نکته مهم: شما می توانید این برنامه را بصورت رایگان از سایت APKTOPs دانلود کنید ولی اگر از سایت های دیگه دانلود کردید مراقب باشید زیرا بعضی از آن ها شامل یک کد نرم افزارهای جاسوسی را در داخل برنامه ایجاد می کند و اطلاعات شما را به هکر ها می فرستد.