Bluetooth Volume Manager

جدیدترین نسخه برنامه Bluetooth Volume Control

افراد مختلف برای برقراری تماس یا گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه ی خود از هدست ها و هدفون های بلوتوثی استفاده می کنند که با هماهنگ کردن هر کدام با گوشی اندرویدی شان می توانند برای موارد مختلف از ان ها استفاده نمایند.

برنامه Bluetooth Volume Control یک برنامه بسیار عالی برای افرادی است که از هدفون ها و هدست های بلوتوثی مختلفی و برای انجام کار های متفاوت استفاده می کنند. اگر هر کدام از این دستگاه های بلوتوثی را برای کار خاصی استفاده کنید طبیعتا حجم صدای متفاوتی را در استفاده از هر کدام مشخص خواهید کرد.اما هر بار تنظیم کردن دوباره ی میزان حجم صدا برای اتصال این دستگاه های بلوتوثی کار بسیار سختی خواهد بود و اگر اشتباهی ان ها را تنظیم کنید یا یادتان برود تنظیم ان ها را ممکن است تماسی را از دست بدهید یا مجبور شوید گوشی خود را دوباره بدست بگیرید و تنظیمات مربوط به حجم صدا را در آن تعیین کنید. اما به کمک این برنامه دیگر نیازی به این کار ها نیست و تنها با یک بار تنظیم در برنامه همیشه هر دستگاه بلوتوثی تنظیمات حجم صدای خاص خود را خواهد داشت.

Bluetooth Volume Control دانلود برنامه تعیین صدا برای هر یک از دستگاه های بلوتوثی

ویژگی های برنامه Bluetooth Volume Control

  • استفاده از اینترنت برای گزارش خطا های برنامه
  • استفاده از بلوتوث برای ارتباط با دیگر دستگاه های بلوتوثی
  • تنظیم میزان حجم صدا برای هر یک از دستگاه های بلوتوثی
  • تنظیم جداگانه برای میزان صدای آهنگ و میزان صدای تماس
  • انجام یک باره ی تنظیمات و اعمال خودکار و همیشگی توسط برنامه
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Bluetooth Volume Control یک برنامه ی بسیار عالی برای افرادی است که از دستگاه های بلوتوثی مانند هدفون ها و هدست ها برای موارد مختلف در طول روز بهره می برند. به کمک این برنامه می توانید برای هر دستگاه بلوتوثی به صورت مجزا تنظیمات مختلف حجم صدا را ذخیره کرده و به صورت خودکار در صورت اتصال ان دستگاه برنامه تنظیمات را اعمال خواهد کرد. میزان صدای موسیقی و رسانه و صدا تماس به صورت کاملا مجزا تعیین خواهد شد تا بتوانید راحتی را در استفاده از برنامه تجربه کنید.