نرم افزار محاسبه قد و وزن مناسب و شاخصه توده بدنی BMI Calculator

همانطور که میدانید داشتن اندامی متناسب یکی از دغدغه های روزمره برای هر فرد در زندگی است. برای یافتن وزن و سلامتی خود البته اگر قصد کاهش وزن دارید یا در رژیم غذایی هستید میتوانید از برنامه BMI Calculator کمک بگیرید. با نصب این برنامه می توانید به محاسبه شاخص توده بدنی، نسبت دور کمر به قد، درصد چربی بدن و میزان مصرف کالری خود در روز، برای پیدا کردن وزن ایده ال خود بر اساس سن و جنس بپردازید. این برنامه برای تمامی افراد در سنین مختلف طراحی شده و از واحد های متریک و امپریالیستی پشتیبانی میکند.

ویژگی ها:

  • در دسترس یودن وب سایت سازمان بهداشت جهانی BMI 
  • شامل یک جدول BMI برای نشان دادن شاخص BMI برای هر محدوده
  • پشتیبانی از 13 زبان زنده دنیا
  • امکان محاسبه محدوده ایده ال وزن
  • کم حجم بودن برنامه
  • محاسبه شاخص توده بدنی، نسبت دور کمر به قد و …

 

ذخیره سازی محلی برای پیگیری وزن روزانه خود، تجزیه و تحلیل تاریخچه وزن خود در نمودار های تصویری مختلف، هشدار در مورد عوامل خطر برای بیماری هایی مانند فشار خون بالا و جستجوی رژیم غذایی مناسب برای خود و… شماری از ویژگی های این برنامه بی نظیر است. این نرم افزار از واحدهای وزن پوند و کیلوگرم و نیز واحدهای طولی فوت، اینچ و سانتی متر پشتیبانی می کند . با استفاده از این برنامه محدوده ایده ال وزن خود را محاسبه کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام