BombSquad VR

بازی منفجر کردن بمب ها BombSquad VR for Cardboard

نسخه مخصوص هدست های واقعیت مجازی

BombSquad VR for Cardboard نسخه ای از بازی BombSquad می باشد که با تفاوت هایی نسبت به نسخه مذکور ارائه شده است. یکی از مهم ترین تفاوت های این دو نسخه از بازی، امکان رقابت کردن با دوستان و به چالش کشیدن آنها می باشد.

BombSquad-VR-for-Cardboard

ویژگی ها:

  • قابلیت رقابت با دوستان
  • دارای گیم پلی چالشی
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • دارای مراحل متعدد و جذاب

 

BombSquad VR for Cardboard بازی جالب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما باید بتوانید با قرار دادن بمب ها و انجام دادن ماموریت هایی ک برایتان در نظر گرفته شده است، مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارید. در این بازی شاهد وجود ماموریت های مختلفی خواهید بود که در طی مراحل متعددی انجام خواهند شد و باید تلاش کنید تا بتوانید آنها را با موفقیت انجام دهید. برای انجام دادن این بازی باید دقت و صبر زیادی به خرج دهید تا امکان انجام دادن بازی را داشته باشید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی و صداگذاری بسیار حرفه ای نیز می باشد که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

 

نکات:

  1. این بازی نیازمند یک کنترلگر خارجی می باشد. شما می توانید از BombSquad Remote app یا دستگاه دیگر استفاده کنید اما یک گیم پد سخت افزاری مورد نیاز خواهد بود.
  2. این نسخه از بازی نسبت به بازی BombSquad نیازمند سخت افزار قدرتمندتری می باشد. به همین دلیل ممکن است این نسخه از بازی بر روی دستگاهی که قبلا BombSquad را نصب کرده اید، نصب نشود.
  3. این نسخه در حال حاضر پردخت ticket-pack  یا سینک کردن گوگل پلی را پشتیبانی نمی کند اما شما می توانید اکانت Cardboard را به اکانت گوگل پلی متصل کنید و پیشرفت ها را به اشتراک بگذارید.