بازی سرگرم کننده بانی دونده Boney The Runner

کسب امتیاز 4.4 در سایت پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده بازی

اگر شما نیز از آن دسته کاربرانی هستید که به بازی های کم حجم و در عین حال سرگرم کننده و جذاب علاقه دارید پیشنهاد می کنیم به سادگی از کنار بازی “بانی دونده رد نشوید. این بازی با وجود حجم نسبتا کمی که دارد، اما بسیار سرگرم کننده و جالب طراحی شده است که در آن شما باید به یک اسکلت کمک کنید تا بتواند از دست سگ ها فرار کنید.

Boney-The-Runner

ویژگی ها:

  • کنترل بسیار آسان بازی
  • دریافت قدرت های مخصوص در بازی
  • ارتقاء دادن آیتم های مختلف در بازی
  • قابلیت تغییر دادن ظاهر اسکلت
  • خرید ارتقاء ها و آیتم های دیگر
  • مقایسه کردن امتیازات خود با دیگر بازیکنان
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

 

داستان بازی Boney The Runner در مورد اسکلتی می باشد که بعد از سال ها به قصد ماجراجویی از گورستان برمیخزد. اما مدتی کوتاه که از این موضوع می گذرد، این اسکلت متوجه می شود که تعدادی سگ به وی علاقه نشان داده و خواهان خوردنش هستند. به همین دلیل باید بتواند از دست سگ ها فرار کند تا سگ ها او را نخورند. در این بازی نیز وظیفه شما کمک به “بانی” می باشد تا بتواند از دست سگ ها فرار کند و به ماجراجویی بپردازید.

در بازی Boney The Runner شما در گورستان به ماجراجویی خواهید پرداخت و باید بتوانید ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. به این منظور باید آیتم هایی که در مکان های مختلف از گورستان مخفی شده اند را بیابید. اما مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که باید مراقب سگ ها باشید که شما را گرفتار نکنند. در این بازی آیتم های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن امکان ارتقاء دادن مهارت های اسکلت خود را خواهید داشت. این آیتم ها امکان راحت تر پیش بردن بازی را به خوبی فراهم می کند. همچنین آیتم های مختلفی نیز وجود دارد که با کمک آنها می توانید ظاهر اسکلت خود را شخصی سازی کنید.

این بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد که به طور حتم باعث شگفت زده شدن شما خواهد شد؛ چرا که چنین گرافیکی در مقابل چنین حجم ناچیزی کاملا خیره کننده و عجیب می باشد. کنترلگر این بازی بسیار روان و جالب طراحی شده است که به سادگی امکان کنترل کردن بازی را فراهم خواهد کرد. گیم پلی بازی بانی دونده نیز به خوبی طراحی شده است تا یک بازی بی نظیر را تجربه کنید.