نسخه پرمیوم (پولی) بازی سرگرم کننده و جذاب Boogey Boy

با قیمت 1.99 دلار و امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

به همراه فایل دیتا و فایل پچ جهت فعالسازی

به همراه تریلر رسمی بازی

تست شده توسط APKTops

توجه: این بازی تنها قابل اجرا بر روی سیستم عامل های Android 4.0 به بالا می باشد.

شاید شما هم با فیلم و شخصیت Boogey Man آشنا باشید. یکی از شخصیت های فیلم های ترسناک که همواره به دنبال ایجاد رعب و وحشت در انسان ها بود. حالا Boogey Man کابوس های شبانه یک پسر را رقم می زند. بازی سرگرم کننده و جذاب Boogey Boy یک بازی هیجان انگیز و جالب و خنده دار می باشد. این بازی با تلفیق دنیایی فانتزی از کابوس های یک پسر بچه درباره Boogey Man ، یک بازی متفاوت و سرگرم کننده ساخته است. با APKTops همراه شوید تا به توصیف داستان و گیم پلی بازی بپردازیم.

Boogey-Boy

ویژگی ها :

  • سبک فانتزی، خنده دار و جذاب بازی
  • دارای دو بخش Story Mode و Arcade Mode
  • قابلیت ارتقاء و کسب نیروی ویژه (Special Powerups)
  • مراحل مختلف در مکان های مختلف
  • امکان آزاد کردن لباس های مختلف شخصیت بازی
  • گیم پلی ساده اما روان
  • کنترل آسان تنها با لمس روی صفحه جهت پریدن

بازی Boogey Boy

Boogey Boy یکی از بازی های جالب و سرگرم کننده در گوگل پلی می باشد که توسط استودیوی Goon Studios کشور کانادا ساخته و در دو نسخه Lite (رایگان) و پولی (با قیمت 1.99 دلار) عرضه شده است. سبک بازی side-scrolling runner می باشد و شما از سمت چپ به سمت راست حرکت می کنید. شخصیت بازی مثل بازی های سبک Runner به صورت خودکار می دود و وظیفه شما پریدن به موقع و رد کردن موانع و گرفتن امتیازها و … است. ژانر بازی هم Arcade می باشد.

داستان بازی Boogey Boy ساده اما مجذوب کننده است. زمان خواب است اما Boogey Man که مثل یک سایه بزرگ می باشد بیرون آمده تا شما را بگیرد. شما در نقش یک پسر بچه که اسیر کابوس های بوگی من شده است می بایست در این کابوس ها از دست بوگی من فرار کنید. باید در طی مسیر 3 باتری بگیرید و با آن ها چراغ قوه خود را روشن کرده و به سمت بوگی من بگیرید تا او فرار کند. بوگی من از نور بیزار است و این یعنی هر زمان که شما 3 باتری را پیدا کنید، آن مرحله را گذرانده اید. از جایی که شما در بازی فقط در حال دویدن هستید و ممکن است باتری ها را جا بگذارید، در طول مسیر چندین باتری قرار دارد اما هر چه بیشتر بروید احتمال برخورد با موانع و دشمنان عجیب زیادتر بوده و ممکن است توسط بوگی من شکار شوید!

در بخش Story Mode یا بخش داستانی شما می بایست 5 مرحله اصلی که در مکان های مختلف می باشد را بگذرانید. همچنین بخش دیگری با عنوان Arcade وجود دارد که به عنوان بخش رکوردزنی می باشد. گرافیک بازی معمولی اما گیم پلی آن بسیار جذاب است. با یک بار لمس صفحه یک پرش و دو بار لمس پشت هم می توانید پرش های بلند انجام دهید که در 80% اوقات به کارتان خواهد آمد. همچنین حرکات طنزآمیز شخصیت بازی بسیار جالب و دیدنی می باشد.

در مراحل بالاتر با کسب نیروهای ویژه (Special Powerups) می توانید کارهای خاصی مثل پرواز کردن انجام دهید یا لباس های مختلفی برای شخصیت بازی تهیه کنید. APKTops نسخه کامل و پولی این بازی جذاب را به همراه فایل دیتا و فایل پچ (فایل مرتبط با فعالسازی نسخه پولی بازی) به صورت 100% تست شده و سالم برای دانلود قرار داده است. همچنین می توانید Game Trailer رسمی بازی را هم از بخش مرتبط مشاهده کنید.

راهنمای نصب: بعد از نصب فایل APK بازی ، فولدر com.GoonStudios.BoogeyBoy را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال دهید، سپس بازی را اجرا کنید.

توجه: در فولدر دیتای بازی به جز فایل دیتا که 93 مگابایت حجم دارد، فایل Patch بازی جهت فعالسازی آن نیز با حجم 6.5 مگابایت وجود دارد. دقت کنید که فولدر دیتای کپی شده حاوی هر دوی این فایل ها باشد. هر دو فایل با فرمت OBB می باشند.