بازی سرتاسر خنده و سرگرم کننده Boogie Woogie

محصولی از شرکت خلاق Flickerpix

با قیمت 1.10 دلار و با امتیاز 4.8 از 5 در گوگل پلی

نسخه عادی به همراه نسخه مود شده + فایل دیتای آفلاین بازی

به همراه تریلر رسمی و معرفی ویدئویی بازی و مشخصات آن

تست شده توسط APKTops

بعضی اوقات به این فکر می کنیم که آیا سوژه ای جدید برای ساخت یک بازی وجود دارد؟ با کمی تأمل شاید به این نتیجه برسیم که در واقع شاید سوژه خاصی باقی نمانده باشد. بازی ها رو به کلیشه ای شدن می روند و سبک ها تکراری هستند. در این میان شرکت های مختلف به هر شکلی که شده است سعی در تولید بازی هایی متفاوت دارند. شاید اهداف این شرکت ها در ساخت بازی های عجیب نمایان شود! این بازی ها که نگرشی متفاوت دارند در ظاهر شاید مضحک و خنده دار باشند، اما حداقل تازگی آن ها می تواند سرگرم کننده باشد. شرکت Flickerpix یکی از همین شرکت هاست که با ساخت بازی Boogie Woogie دست به چنین کاری زده است. با APKTops در معرفی این بازی همراه باشید.

Boogie-Woogie

ویژگی ها :

  • یک بازی با محوریت حفظ ریتم، رقص و حافظه
  • سبک خنده دار بازی در مورد رقصیدن هیولاها
  • گرافیک سه بعدی و جذاب
  • صحنه های خنده دار
  • شخصیت های مختلف و متنوع
  • قابلیت خرید و ارتقاء تجهیزات
  • گیم پلی چالش بر انگیز و سخت بودن هماهنگ کردن حرکات
  • موزیک های جذاب و شنیدنی مراحل بازی

بازی Boogie Woogie

بازی Boogie Woogie در اولین نگاه یک بازی به واقع مضحک و خنده دار به نظر می آید. شاید در اولین برخورد شما فکر کنید که این بازی واقعاً کیفیتی نداشته و فاقد ارزش است. اما همین سبک خنده دار و متفاوت این بازی، آن را به یکی از بازی های محبوب تبدیل کرده است. شما در Boogie Woogie وارد دنیای هیولاهای مختلف و دنیای مردگان می شوید. جایی که موجودات عجیبی مثل مردگان زنده شده، مومیایی ها، غول ها و دیوها و دراکولاها زندگی می کنند.

در این دنیای عجیب با تم ترسناک، شما در نقش هیولایی به نام Woogie هستید. نامزد Woogie توسط شیطان رقص یعنی دراکولا ربوده می شود. حالا شما باید به Woogie کمک کنید تا به نجات نامزدش برود. کاری که شما باید بکنید این است که در مقابل ارتش دراکولا بایستید و در مسابقات رقص آن ها را شکست دهید تا به مصاف خود دراکولا بروید. دشمنان شما حرکات موزونی (رقص) همراه با موزیک انجام می دهند و شما باید دقیقاً حرکات آن ها را تکرار کنید. این مهمترین اصل بازی است و بخش چالش بر انگیز بازی نیز همین است که باید حرکات دیده شده را به خاطر سپرده و دوباره انجام دهید.

در هر مرحله کار شما سخت تر می شود ولی در مراحل بالا تر تمرکز شما هم به مراتب بیشتر می شود. Woogie سه جان دارد. با هر بار حرکت اشتباه در رقص یکی از جان های او کم می شود. اگر همه جان ها تمام شوند بازی هم تمام می شود و باید دوباره بازی را شروع کنید. با انجام حرکات در اسرع وقت و دقت بالا می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. با کسب امتیازهای بیشتر هم می توانید از فروشگاه بازی تجهیزات و لباس برای Woogie تهیه کنید. هر چقدر دقت شما در انجام حرکات به نسبت زمان بالا تر باشد، می توانید ستاره های بیشتری بگیرید. در هر مرحله 3 ستاره وجود دارد که بسته به فعالیت شما به شما اهدا می شود.

APKTops بازی زیبا و خنده دار Boogie Woogie را به همراه نسخه مود شده و دیتا به صورت تست شده برای دانلود آماده کرده است. همچنین جهت آشنایی بیشتر، می توانید ویدئوی آنلاین مرتبط با تریلر بازی Boogie Woogie را نیز مشاهده کنید.

راهنمای نصب: پس از نصب فایل APK، فولدر دیتای بازی را به محل sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.