بازی اکشن Boss Sniper

گرافیک زیبا و جزئیات بالای طراحی ها

گیم پلی حرفه ای و واقع گرایانه در سبک اکشن

محصول استودیوی آمریکایی Awesome Action Games

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی Boss Sniper یکی دیگر از بازی های سبک تیراندازی با سلاح های دوربین دار (Sniper Rifle) می باشد که توسط استودیوی Awesome Action Games کشور آمریکا تولید و به صورت رایگان عرضه شده است. در بازی Boss Sniper 18 شما در نقش تک تیراندازی ماهر مأمور شده اید تا اهدافی را که به شما گفته اند ردیابی کرده و در موقعیتی مناسب به قتل برسانید. این بازی با حجم مناسب و گرافیک عالی، یکی از بازی های زیبا در این سبک می باشد.

Boss-Sniper-18

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و حرفه ای به نسبت حجم
  • گیم پلی روان و واقع گرایانه
  • قابلیت استفاده از انواع سلاح های دوربین دار
  • دارای سناریوهای جذاب و مهیج
  • دارای مراحل چالش برانگیز با اهداف متحرک


معرفی و بررسی بازی Boss Sniper 18

Boss Sniper 18 از جمله بازی های محبوب در سبک تک تیراندازی می باشد که به خاطر گرافیک زیبا و واقعی که دارد، یکی از بازی های معروف این سبک شناخته می شود. این بازی توسط استودیوی نوپای Awesome Action Games آمریکایی تولید و به صورت رایگان عرضه شده است. در این بازی شما تک تیراندازی ماهر و خبره هستید که توسط دولت به استخدام درآمده تا رئیس های مافیاهای شهر ، خلافکاران ، قاچاقچیان و … را نابود کند.

مأموریت های شما بسیار حساس و صد البته خطرناک هستند. اهداف شما در مکان های مختلفی مثل ساختمان های تجاری، فروشگاه ها و در خیابان ها در حال تردد هستند و این شما هستید که می بایست با هدف گیری دقیق و بدون اینکه باعث شوید تا اهداف پا به فرار بگذارند، آن ها را در سریع ترین زمان ممکن نابود کنید. برای این کار باید هدف مورد نظر را سریعاً پیدا کرده و با زوم کردن روی هدف، او را نابود کنید.

در بازی Boss Sniper 18 چالش های بسیار زیادی برای سخت تر کردن مأموریت های شما وجود دارند. مهمترین این چالش ها متحرک بودن بعضی اهداف و سربازان محافظ آن ها می باشد که به محض اینکه متوجه شما شوند، به سمت شما شلیک خواهند کرد. همچنین، تردد اهداف شما در میان مردم و شهروندهای عادی نیز کار شما را بیش از پیش سخت می کند. شما باید در کمترین زمان هدف خود را پیدا کرده و بدون اینکه به دیگر مردم بی گناه آسیبی وارد شود، هدف را از پای در بیاورید. همچنین گرافیک واقع گرایانه بازی که باعث شده است تا دست بازیکن مثل حالت واقعی بلرزد باعث شده است تا هدف گیری شما دشوار تر باشد.

12 مرحله مختلف در بازی Boss Sniper 18 وجود دارد. متأسفانه بخش های دیگر مثل بخش آنلاین یا بخش بقاء (Survival) در بازی دیده نمی شود. اما ممکن است تعداد این مراحل در آپدیت های آینده این بازی افزایش پیدا کنند. در Boss Sniper 18 شما قادر هستید تا با خرید و ارتقاء سلاح های بهتر، در انجام مأموریت ها موفق تر عمل کنید.