بازی توپ گرد Boules Ball اندروید

+ به همراه نسخه مود شده

با گرافیکی خیره کننده

پپیشنهاد ویژه سایت ApkTOps

Boules BallBoules Ball بازی جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به تازگی در پلی استور قرار گرفته است. این بازی برای کسانی که به دنبال عنوانی متفاوت هستند که تجربه ای متفاوت از سری بازی های پازلی هستند، انتخاب بسیار عالی محسوب می شود.

boules-ball

ویژگی ها:

  • مراحل متعدد و بسیار سرگرم کننده
  • انجام بازی در محیطی جذاب و دیدنی
  • امکان انتخاب کردن توپ دلخواه
  • تلاش برای دریافت سکه های بازی
  • وجود معماها و پازل های مختلف
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

 

Boules Ball بازی مرحله ای می باشد که در آن باید بتوانید با رد کردن توپ از موانع مختلفی که وجود دارد بتوانید بازی را انجام دهید. در این بازی در ابتدا، شاهد مراحلی ساده و ابتدایی خواهید بود اما به مرور مراحل بازی سخت تر خواهند شد و برای پیش بردن آنها باید تلاش بیشتری داشته باشید. در این بازی باید بتوانید توپ را از میان شکاف هایی که وجود دارند رد کنید. مانع هایی در مسیر راهتان وجود دارند که برخی از مراحل باید با فکر مناسب بتوانید از آنها عبور کنید و در برخی دیگر باید به دنبال راه حلی باشید تا بتوانیید آنها را انجام دهید. در بازی Boules Ball امکان انتخاب کردن توپ دلخواه را از میان چندین توپ مختلف خواهید داشت.

بازی Boules Ball دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی بسیار جذاب و دیدنی طراحی شده است و زیبایی جزئیات آن، شما را محصور خواهد کرد. گیم پلی بازی نیز بسیار جذاب و سرگرم کننده طراحی شده است و می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.