Brain It On! - Physics Puzzles

بازی پازل های فیزیکی Brain It On! – Physics Puzzles

عرضه شده توسط Orbital Nine Games

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده بازی

دارای گیم پلی مبتنی بر فیزیک بسیار جذاب

با گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

بازی هایی که گیم پلی مبتنی بر فیزیک دارند همواره به عنوان یکی از محبوب ترین سبک های بازی شناخته می شوند و دلیل این امر نیز به چالش کشانده شدن ذهن کاربران در این سبک از بازی ها می باشد. این بار یکی دیگر از بازیهایی با همین سبک تحت عنوان Brain It On! – Physics Puzzles را برایتان آماده کرده ایم که با استقبال بسیار عالی نیز در سایت پلی استور مواجه شده است و کاربران بسیار زیادی اقدام به دانلود آن نموده اند.

ویژگی ها:

  • وجود 200 مرحله بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • گیم پلی اعتیادآور و چالشی مبتنی بر فیزیک
  • طراحی اجسام با سایزهای مختلف برای ایجاد توازن
  • امکان طراحی کردن هرگونه شی و جسمی در بازی
  • پیدا کردن بهترین راه حل برای هریک از پازل ها

Brain It On! – Physics Puzzles از جمله عنوان هایی است که می تواند ذهن کاربران را به چالش بکشاند. در کنار این مسئله، سادگی گیم پلی این بازی یکی از مواردی است که انجام بازی را لذت بخش تر می کند اما این سادگی در برخی از مراحل بازی نیز به دشواری ختم خواهد شد و برای پیش بردن بازی نیاز به تلاش بیشتری خواهید داشت.

در این بازی اندروید باید سعی کنید تا هریک از مراحلی که برایتان در نظر گرفته شده اند را بر اساس قوانین فیزیک پیش ببرید. از این رو باید در هر مرحله بازی به دنبال رافتن راهی باشید تا بتوانید پازل در نظر گرفته شده را انجام داده و به مرحله بعدی بازی بروید. ابزارهایی که در این بازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت توسط خود شما طراحی می شوند. این ابزارها می توانند وزن، اندازه و شکل های مختلفی داشته باشند و هریک از آنها وظیفه جداگانه ای برای کاربر انجام دهند. به احتمال زیاد اگر این موضوع را با شکل توضیح دهیم بهتر بتوانید با گیم پلی بازی آشنا شوید.

در ابتدا باید بگوییم که در هریک از مراحل Brain It On! – Physics Puzzles با استفاده از جمله ای کوتاه به شما گفته خواهد شد که چه کاری باید انجام دهید. اگر به شکل بالا توجه کنید متوجه می شوید که در این مرحله از بازی از شما خواسته شده است تا شکل را به سمت راست سوق دهید و سنگینی وزن آن را که هم اکنون به سمت چپ کشیده شده است، به راست بکشانید. برای این کار می توانید با رسم شکلی هندسی با وزنی مناسب بر روی قسمت راست شکل بالا، آن را به سمت راست کشانده و آن مرحله را با موفیت انجام دهید. البته این کار نیاز به کمی نوآوری هم دارد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن هر مرحله را انجام دهید.

مراحل بازی Brain It On! – Physics Puzzles هرکدام دارای 3 ستاره هستند که تلاش شما باید کسب همین 3 ستاره باشد. برای این که بتوانید در هر مرحله از بازی 3 ستاره را کسب کنید میبایست در کوتاه ترین زمان ممکن و رسم کمترین شکل، مرحله را انجام دهید. به این ترتیب موفق به کسب 3 ستاره در بازی خواهید شد.

در کنار گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده بازی که در بالا به آن اشاره کردیم، محیط بازی به گونه ای طراحی شده است که کاربر را نسبت به ادامه دادن بازی ترغیب خواهد کرد. محیط این بازی بسیار جذاب و دیدنی است که در آن شاهد رنگ هایی کاملا متناسب و زیبا خواهید بود. سادگی محیط بازی نیز یکی دیگر از مواردی است که باعث خواهد شد تا یک بازی منحصر به فرد و جذاب را تجربه کنید. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک پازلی هستید، پیشنهاد می کنیم حتما Brain It On را در انتخاب های خود قرار دهید.