Breach & Clear: Military Tactical Ops Combat

بازی Breach & Clear: Military Tactical Ops Combat عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژی است که توسط تیم توسعه GameClub Inc. طراحی و منتشر شده است.

بازی Breach & Clear: Military Tactical Ops Combat با حمایت اعضای واقعی جامعه یعنی نیروهای ویژه عملیات به منظور ارائه یک تجربه تاکتیکی واقع بینانه ساخته شده است. در بازی مجموعه ای از میادین واقعی مانند ارتش آمریکایی رنجرز ، انگلیس SAS ، JTF2 کانادایی و موارد دیگر را انتخاب کنید. هزاران ترکیب اسلحه زرادخانه بسازید و نیروهای خود را با طیف گسترده ای از قدرت پردازش ها ، تاکتیک ها ، استتار ، زره پوش و لوارم مختلف مجهز کنید. تیم خود را تقسیم کرده و از چندین نقطه ورودی به نقشه حمله کنید ، مسیرها و زمینه های حمله را تنظیم کنید ، از پوشش استفاده کنید و از دشمن خود فراتر کنید.

ویژگی های Breach & Clear: Military Tactical Ops Combat

  • استراتژی عمیق: ماموریت خود را مرحله به مرحله برنامه ریزی کنید. برای حفظ امنیت تیم ، هر زاویه ای را بپوشانید.
  • اکشن واقع گرایانه: گیم پلی بازی با حمایت اعضای واقعی جامعه نیروهای ویژه ایجاد شده است ، این تجربه واقع گرایانه نیاز به دقت و برنامه ریزی درست تاکتیکی دارد.
  • تیم خود را شخصی سازی کنید: از میان تیم های دنیای واقعی انتخاب کنید ، تیم خود را بسازید ، نیروهای شخصی خود را سفارشی سازی کنید و نیروی مبارزه نهایی را ایجاد کنید.
  • ساخت آرسنال: بیش از 40 اسلحه مختلف با تنهایی از پیوست ها جمع کرده و به آنها کمک کنید تا هزاران ترکیب ایجاد کنید.
  • Gear Up: دستگاههای عملی خود را با بهترین تجهیزات ، از جمله ماسک های گازی ، عینک ، وسایل استتار ، کلاه ایمنی ، جلیقه و موارد دیگر مجهز کنید. از گزینه های قفل ، اتهامات نقض شده ، پهپادها و قفل شکن ها استفاده کنید تا در مأموریت های دشوار پیروز شوید.
  • حالت های چندگانه: دارای سه حالت بازی با مجموع 75 ماموریت

بازی Breach & Clear: Military Tactical Ops Combat عنوانی بسیار جذاب و مهیج در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که می تواند برای اوقات فراغت سرگرم کننده باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.