بازی سرگرم کننده Break the Prison

گیم پلی ساده و فانتزی

محصول استودیوی Candy Mobile

تا کنون فیلم ها، سریال ها و کارتون های زیادی با مضمون فرار از زندان تولید شده اند. این سبک یکی از محبوب ترین سبک ها در تولیدات رسانه ای می باشد. طبق آمار و نتایج ثبت شده، مردم این سبک از آثار هنری را بسیار دوست دارند. با کمی ریشه یابی می توان درک کرد که چرا همچین موضوعی برای ما جذاب است! البته از آنجایی که شخصیت های اصلی تمام این آثار بی گناه هستند، شوق بیننده آن اثر نیز برای آزادی آن زندانی بیشتر می شود. در این مطلب از وب سایت برترین های اندروید قصد معرفی یکی از انقلابی ترین بازی های سال در همین سبک را داریم. با APKTOPS در معرفی بازی Break the Prison همراه باشید.

Break-the-Prison

ویژگی های بازی فرار از زندان

  • گیم پلی ساده و بسیار سرگرم کننده
  • گرافیک مناسب و طراحی های کارتونی و فانتزی
  • وجود بیش از 40 مرحله مختلف
  • وجود پازل ها و معماهای گوناگون در سطوح متفاوت
  • ایفای نقش به عنوان یک زندانی بی گناه
  • مأموریت های سخت و چالش برانگیز

معرفی بازی Break the Prison

بازی زیبا و جنجالی Break the Prison (فرار از زندان) محصول استودیوی هنگ کنگی Candy Mobile سازنده بازی های محبوبی همچون Modern Sniper در سبک اکشن و پازلی می باشد. حال و هوای اصلی این بازی همانطور که از نامش پیداست، حول محور فرار کردن از زندان می باشد. این بازی با حجمی بسیار کم و گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور، به یکی از بازی های محبوب زیر 10 مگابایت تبدیل شده است که می تواند مدت ها بازیکنان را سرگرم کند.

در بازی Break the Prison شما در نقش یک مهندس مکانیک میانسال هستید که به جرم قتل بازداشت شده و در یک زندان بزرگ و مجهز زندانی شده است. او محکوم به مرگ شده و این ماجرا او را حسابی به هم ریخته است. اما نکته ای که این زندانی را بیش از پیش برای فرار ترقیب می کند، بی گناه بودن اوست! این زندانی کاملاً اشتباهی به جای مجرمی دیگر شناسایی شده و به جرمی که مرتکب نشده است به اعدام محکوم شده است.

بررسی گیم پلی بازی Break the Prison

حالا شما باید در نقش این زندانی بی گناه به او کمک کنید تا از این زندان فرار کند. این زندانی یک مهندس مکانیک است و می داند که از ابزارهای مختلف می توان چه استفاده هایی کرد. شما باید به او کمک کنید تا ابتدا با ابزارهایی که در اختیار دارد، چیزهایی که برای فرار بزرگ لازم هستند را در سلول خود درست کند. سپس باید کلیدهای درب های مختلف زندان را از جیب زندان بان ها با کمک یک طناب بدزدید که یک چالش سخت است. فراموش نکنید که اگر زندان بان ها لحظه ای به شما شک کنند، شما بازنده می شوید.

همچنین برای کشیدن نقشه فرار، شما نیاز به کشف راه های اصلی و فرعی زندان دارید. برای دستیابی به این مسیرها می بایست پازل های گوناگونی را حل کنید. بعد از تمام این کارها، باید خودتان را به تونل عمیقی که در زیر این زندان حفر شده است برسانید و مسیر را تا راه خروج دنبال کنید. بعد از آن آزاد می شوید! اگرچه بازی Break the Prison حجم کمی دارد و طراحی های ساده آن قابل رقابت با آثار دیگر نیست، اما هیجان بالای این بازی می تواند شما را تا مدت ها سرگرم کرده و پازل ها و مراحل مختلف آن شما را به چالش بکشاند.