Bridge Construction Simulator

بازی پل سازی اندروید Bridge Construction Simulator

با گیم پلی بسیار اعتیادآور و جذاب

Bridge Construction Simulator بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که این بار در سایت ApkTops آخرین نسخه از آن را برایتان آماده کرده ایم.

bridge-construction-simulator

ویژگی ها:

  • شبیه سازی بسیار واقع گرایانه و کم نظیر
  • اضافه شدن مراحل مختلف به بازی در جهان هایی متفاوت
  • گرافیک واقع گرایانه و اچ دی
  • دستاوردهای شگفت انگیز
  • افکت های بسیار عالی در هنگام بازی
  • به چالش کشیدن ذهن کاربران

Bridge Construction Simulator بازی بسیار اعتیادآور و جذاب برای کسانی می باشد که در روزهای دلگیر پاییزی به دنبال سرگرمی جذاب و عالی هستند. این بازی شما را به یک مهندس معمار تبدیل خواهد کرد که باید با ساخت و ساز بتوانید امتیازات بیشتری را از آن خود کنید.

در بازی Bridge Construction Simulator شما باید به ساخت و احداث پل بپردازید. برای این کار شما روی دریاچه های مختلف باید پل هایی بسازید که دارای استحکام کافی باشند. وسایل لازم برای ساختن پل در اختیارتان قرار خواهد گرفت. جهت سنجش میزان استحکام پل نیز ماشین هایی از روی آنها رد خواهد شد تا میزان استحکامشان سنجیده شود و در صورتی که ماشین پل را نابود نکند، به معنی مستحکم بودن ان می باشد.

گیم پلی این بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب طراحی شده است که می تواند روزهای بسیار زیادی شما سرگرم کند. در طول بازی دستاوردهای مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است تا شما به ادامه دادن بازی ترغیب شوید. از طرفی وجود گرافیک اچ دی بسیار عالی Bridge Construction Simulator یک بازی تمام عیار را رقم زده است.