جدیدترین نسخه بازی Broadsword: Age of Chivalry اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی Broadsword: Age of Chivalry یک بازی جذاب و عالی به سبک استراتژیک است. در این بازی فرماندهی یکی از چهار ارتش مختلف دنیا: انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی،هامبورگ در دستان شما می باشد.

ارتش خود را انتخاب کنید و برای پیروزی در جنگ ها افراد خود را تعلیم و تربیت دهید تا در جلوی کشور های دیگر کم نیاورید. با انواع واحد های جنگی  مانند: کمانداران، شوالیه، شمشیر زن و منجنیق به جنگ بپردازید.برای ارتش خود یک قهرمان پیدا کنید مانند: هنری III، ژاندارک و السید تا بتوانید به ارتش خود روحیه دهید.

در بازی Broadsword: Age of Chivalry شما می توانید سطح ساختمان های شهر خود را بالا ببرید تا بتوانید منابع زیادی به دست بیاورید و یا دفاعی خودتون را قوی تر کنید تا دیگر در جنگ ها شکست نخورید.

این بازی قابلیت آنلاین بازی کردن را هم دارد که شما می توانید با دوستان خود در سرتاسر جهان بصورت آنلاین بازی کنید و لذت ببرید.

Broadsword_cover[APKTOPS.ir]

 

ویژگی های بازی Broadsword: Age of Chivalry:

  •  فرماندهی یکی از چهار تمدن قوی و مختلف: انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی،هامبورگ
  • دارای نبرد هایی اکشن و دیدنی با کیفیت 3D
  • دارای فرماندهی انواع واحد های جنگی مانند: کمانداران، شوالیه، شمشیر زن، منجنیق و بیشتر
  • دارا بودن ویژگی های اختیاری مانند: مه آلود جنگ، جزئیات گرافیک و بیشتر
  • دارای امکان آنلاین بازی کردن

بازی Broadsword: Age of Chivalry در گوگل پلی دارای امتیاز 3.6 از 5.0 می باشد که تا به این لحظه 10000 – 50000 بار دانلود شده است. شما می توانید این برنامه را از سایت APKTOPs به راحتی و رایگان  از سرور های قدرتمند سایت دانلود کنید.