بازی شمشیر شکسته Broken Sword: Director’s Cut اندروید

محصولی از کمپانی Revolution Software Ltd

دارای امتیاز بالای 4.7 از 5 در گوگل پلی

با زبان کاملا انگلیسی

به همراه تریلر رسمی بازی

بازی های سبک ماجراجویی، از جمله بازی هایی می باشند که کاربران به چالش می کشند و همه این بازی ها، معمولا کاربران را به یک داستان اسرار آمیز وارد می کنند. به ویژه اگر این بازی با گیم پلی عالی طراحی شده باشند. سری بازی های شمشیر شکسته، یکی از همین بازی های ماجراجویی می باشند که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان به دست آورده اند و هم اکنون شاهد آن هستیم که تا به حال چندین نسخه مختلف از این بازی برای گوشی های اندروید عرضه شده است که جدیدترین نسخه آن Director’s Cut نام دارد.

Broken-Sword

ویژگی ها:

  • دارا بودن داستانی ماجراجویی بسیار عالی و منحصر به فرد
  • گرافیک عالی و خیره کننده به همراه گیم پلی جذاب و چالش برانگیز
  • وجود پازل ها و معماهای مختلف برای حل کردن توسط کاربران
  • انجام بازی در محیط ها و مکان های مختلف و گوناگون
  • دارا بودن کنترلگر بسیار عالی و روان

 پاریس به فصل پاییز خود رسیده است و همه چیز در ظاهر این موضوع را در این شهر نشان می دهند. وقوع یک قتل بی رحمانه در کاخ رویال داستان بازی را رقم زده است. قتلی که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قاتل آن در دسترس نیست.

“نیکو کولارد” یک روزنامه نگار است که در یک ژورنال محلی مشغول به کار است. نیکو تصمیم به انجام مصاحبه ای با Pierre Carchon می گیرد. Pierre Carchon یکی از سیاستمدارهای پاریس است. نیکو برای انجام مصاحبه وارد دفتر “پیِر” می شود تا مصاحبه ای که قرار است در روزنامه شان چاپ شود را با او انجام دهد. اما نیکو حتی خبر هم ندارد که با ورود به دفتر این سیاستمدار، به یک توطئه بسیار بزرگ وارد شده است. توطئه ای که از قبل برنامه ریزی شده است تا پای نیکو به آن وارد شود. برنامه ریزی از قبل به گونه ای انجام شده است که نیکو قادر به جدا کردن خودش از این توطئه نباشد.

گیم پلی Broken Sword: Director’s Cut به گونه ای طراحی شده است که در آن شما باید بتوانید با انجام ماجراجویی و یافتن اشیاء گم شده و همچنین حل کردن پازل ها و معماها در طول بازی، به رازهای این قتل پی ببرید. شما باید بتوانید قاتل این قتل را پیدا کنید. این کار در مکان ها و محیط های مختلف و گوناگون انجام می شود که همین موضوع سبب هرچه زیباتر شدن بازی و از طرفی افزایش هیجان آن می شود.

Broken Sword: Director’s Cut دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. صداگذاری بازی نیز باعث شده است تا جای هیچ نقدی بر این بازی ماجراجویی وارد نباشد. کنترلگر بازی نیز بسیار عالی و روان طراحی شده است تا بتوانید بازی را به بسیار روان پیش ببرید.

روش نصب بازی:

بازی را نصب کنید و فولدر دیتای  را در مسیر Android/Obb در مموری خود کپی کنید و بازی را اجرا کنید.

نکته:

زبان بازی به صورت کامل انگلیسی می باشد. در منوهای بازی شاهد گزینه هایی برای اضافه کردن زیرنویس به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی خواهید بود که می توانید از میان آنها، هرکدام را که خواستید انتخاب کنید.