Bruce Lee: Enter The Game

بازی جذاب و هیجان انگیز Bruce Lee: Enter The Game

سبک اکشن و مبارزه ای برای علاقه مندان به بازی های رزمی

نسخه عادی + نسخه مود شده

شخصیت Bruce Lee که یکی از اسطوره های بزرگ دنیای هنرهای رزمی می باشد، نه تنها در این زمینه بلکه به عنوان شخصی بزرگ و با منش نیز شناخته شده است. بروس لی در سر تا سر دنیا به شهرت خاصی رسیده است و آن هم نه تنها به خاطر قدرت بالای او در هنرهای رزمی، بلکه به خاطر هنرمند بودن و شخصیت والا به این محبوبیت رسیده است. معمولاً از این گونه شخصیت ها بازی های زیادی تولید می شود اما برای بروس لی بازی های زیادی ساخته نشده است. شرکت نرم افزاری و بازی سازی Hibernum Creations کشور کانادا دست به تولید یک بازی در مورد بروس لی زده است و نام آن را از نام یکی از فیلم های معروف بروس لی یعنی اژدها وارد می شود گرفته است. این بازی Bruce Lee: Enter The Game نام دارد. با APKTops در معرفی این بازی همراه شوید.

Bruce-Lee!

ویژگی ها :

  • ایفای نقش شخصیت Bruce Lee
  • مبارزه های چالش برانگیز
  • حرکات تکنیکی و رزمی مختلف مطابق با هنرهای اختصاصی بروس لی
  • قابلیت کسب مهارت های جدید
  • قابلیت ارتقاء بخش های مختلف و خریداری آیتم های گوناگون مثل وسایل مبارزه (نان چیکو و …)
  • قابلیت خرید لباس های معروف بروس لی
  • دارای بیش از 40 مرحله
  • توانایی کسب قدرت ویژه
  • مبارزه با افراد معمولی و رئیس های خطرناک

بازی Bruce Lee: Enter The Game

در بازی Bruce Lee: Enter The Game شما در نقش رزمی کار معروف هنگ کنگی یعنی بروس لی به مبارزه با افراد شروری می روید که جنایت های زیادی کرده اند. شما برای برقراری عدالت به این مبارزه رفته اید. بازی Bruce Lee: Enter The Game یک بازی اکشن و رزمی دو بعدی می باشد که برای علاقه مندان به این سبک بازی ها رضایت بخش است. سبک بازی شباهت زیادی به بازی Shadow Fight دارد. نمای بازی از رو به رو بوده و شما باید در مقابل دشمنانی که از جهات راست و چپ به سمت شما می آیند قرار بگیرید.

بازی مرحله به مرحله سخت تر می شود. حریف های شما در هر مرحله قوی تر و مجهز تر می شوند. در این بازی به جز دشمنان عادی، باید با افرادی با عنوان Boss یا رئیس هم مبارزه کنید که یا از مهارت بالاتری برخوردار هستند و یا دارای سلاح و قدرت بیشتری هستند. در Bruce Lee: Enter The Game تعداد 40 مرحله وجود دارد. با مبارزه دقیق و ضربه های پی در پی می توانید Combo های بالاتری بزنید و در ازا امتیاز و پول بیشتری کسب کنید.

با این پول ها نیز می توانید بروس لی را قوی تر کنید. یا از لحاظ مهارت های مبارزه و قدرت های بدنی و یا از طریق تجهیز کردن او به وسایل مبارزه مثل نان چیکو و … . همچنین می توانید اقدام به خرید لباس های معروف بروس لی هم کنید. APKTops این بازی زیبا و هیجان انگیز را در دو نسخه عادی و مود شده (پول و طلای بی نهایت) به همراه دیتای 100% تست شده برای دانلود کاربران برترین های اندروید آماده کرده است.