Bubble Witch 2 Saga

بازی ساده و سرگرم کننده Bubble Witch 2 Saga

گرافیک فانتزی و دوست داشتنی

گیم پلی سرگرم کننده در سبک بازی های تفننی

محصول کمپانی معتبر King سازنده بازی هایی همچون Candy Crush Saga , Farm Heroes Saga , Paradise Bay و …

نسخه معمولی + نسخه مود شده

نزدیک به 100 میلیون دانلود در گوگل پلی

اگر با بازی هایی مثل Candy Crush Saga و Farm Heroes Saga آشنا باشید، حتماً می دانید که سازنده این بازی ها یعنی کمپانی King چه تبهری در ساخت اینگونه بازی ها دارد. بازی رنگارنگ و دو بعدی Bubble Witch 2 Saga همانند یکی دیگر از همین دسته بازی های می باشد که در سبک بازی های تفننی ساخته و عرضه شده است. در این بازی شما باید با قرار دادن رنگ های هماهنگ در کنار هم باعث در هم ریختن جورچین و پیدایش حباب های جدید شوید. این بازی در نوع خود منحصر به فرد می باشد و با گرافیک فانتزی و گیم پلی اعتباد آور خود می تواند هر بازیکنی را مدت ها سرگرم کند.

ویژگی ها :

  • گرافیک جذاب و فانتزی دو بعدی و رنگارنگ
  • صداگذاری های خوب و موسیقی های متن زیبا
  • وجود نزدیک به 60 سطح متفاوت
  • نزدیک به 900 مرحله مختلف
  • گیم پلی ساده و قابل یادگیری در کمتر از چند ثانیه
  • قابلیت بازی هم به صورت Portrait و هم به صورت Landscape


معرفی و بررسی بازی Bubble Witch 2 Saga

بازی زیبا و سرگرم کننده ی Bubble Witch 2 Saga اگرچه جزو بازی های ساده و کم حجم حساب می شود اما دارای گرافیک بسیار زیبا و روان با رنگ آمیزی های چشم نواز و فانتزی می باشد. همچنین بخش صداگذاری بازی که همراه با موسیقی های متن زیبا با توجه به مرحله و پس زمینه بازی انتخاب شده است، جذابیت Bubble Witch 2 Saga را افزایش داده است. بازی جورچین رنگ Bubble Witch 2 Saga نزدیک به 900 مرحله مختلف در سطوح متفاوت دارد.

با گذشت مراحل و رسیدن به مراحل بالاتر، بازی دشوار تر شده و زمان بندی شما نیز سخت تر خواهد شد. این بازی مهارت و عکس العمل های سریع دست و هماهنگی چشمان شما را می طلبد. در این بازی شما باید به جادوگری جوان به نام استلا و گربه ی او کمک کنید تا با جورچین حباب های هم رنگ سحر و جادوی لازم برای بیرون راندن نیروهای تاریکی را فراهم کنند.

شما باید با پشت سر گذاشتن مراحل و جمع آوری این حباب ها، قدرت کافی برای مقابله با نیروهای تاریکی را پیدا کنید. همچنین می توانید با دوستان خود به بازی بپردازید و ببینید چه کسی بالاترین امتیاز را جمع می کند و در آخر با اتصال به فیس بوک یا گوگل پلی رکورد امتیاز خود را در سطح جهانی ثبت کنید. کمپانی King سازنده این بازی پیش از این نیز با ساخت چندین آثار بسیار محبوب مثل Candy Crush Saga , Farm Heroes Saga , Paradise Bay ثابت کرده بود که در زمینه ساخت بازی های موبایلی کم حجم و مدیریتی به ویژه بازی های جورچین بی رقیب است.