Bus Simulator: Original

بازی شبیه ساز اتوبوس سواری Bus Simulator 2015

به همراه نسخه مود شده بازی

Bus Simulator 2015 عنوان یکی از بهترین و زیباترین بازی های شبیه ساز اتوبوس سواری برای گوشی های اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Ovidiu Pop عرضه شده است.

ویژگی ها:

  • نقشه های بسیار واقع گرایانه از شهرهای Los Angeles, Paris, Rome, Berlin, Alaska
  • وجود بیش از 15 اتوبوس مختلف با کاربردهای متفاوت
  • دکمه برای باز یا بسته کردن درب اتوبوس
  • نمایش انیمیشن های وارد شدن و بیرون آمدن مردم به هنگام وارد و خارج شدن از اتوبوس
  • مشاهده تغییرات جوی در طول بازی و تغییر آب و هوا
  • انجام بازی در مکان های مختلف نظیر: شهر، اطراف شهر، بیابان، داخل برف و …
  • طراحی شده با جلوه های بسیار زیبا
  • فرمان، دکمه ها و کنترلگر بازی
  • نمایش تمام جزئیات در طول بازی
  • به چالش کشیدن دوستان خود با رنگینک های آنلاین

Bus Simulator 2015 یک بازی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی اتوبوس سواری می باشد که جدیدترین عنوان از سری بازی های شبیه سازی برای اندروید می باشد. این بازی برای کسانی که علاقه مند به رانندگی اتوبوس و همچنین جابه جایی مسافر به وسیله آن می باشند، یک انتخاب بسیار مناسب می باشد.

در Bus Simulator 2015 شما وظیفه هدایت یک اتوبوس را بر عهده خواهید داشت که باید با استفاده از آن اتوبوس ماموریت های متفاوتی که به شما واگذار می شود (اکثر انها جابه جا کردن مسافرین می باشد) را به خوبی انجام دهید. اتوبوس سواری ها در شهرهای مختلف مانند پاریس، برلین، روم، لس آنجلس و … انجام خواهد شد. نقشه هایی که از این شهرها در بازی طراحی شده اند، بسیار مشابه آن چه که واقعیت است، طراحی شده اند و همین موضوع لذت رانندگی را برایتان بسیار بیشتر خواهد کرد. شما در مکان های مختلفی به اتوبوس سواری خواهید پرداخت. برای مثال گاهی اوقات در بیابان هستید، گاهی اوقات در خیابان، برخی اوقات در مسیرهای خارج شهر و …

در بازی Bus Simulator 2015 شاهد اتوبوس های متفاوتی خواهید بود. برای مثال در این بازی انواع اتوبوس ها، از جمله اتوبوس مخصوص مسافرکشی، اتوبوس دو طبقه، اتوبوس حمل دانش آموز … وجود دارد که هرکدام از انها نسبت به نوع خود ماموریت های مختلفی دارند. شما باید با سوار کردن مسافران از ایستگاه های مشخص شده، آنها را در ایستگاه های مورد نظرشان پیاده کنید و در ازای انجام این کار، از انها پول بگیرید.

طراحی بازی:

بدون شک با یکی از بهترین بازی های شبیه سازی اتوبوس مواجه هستیم که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است. بازی که در آن تمام جزئیات به خوبی رعایت شده است. شما هدایت یک اتوبوس را به صورت کامل بر عهده خواهید داشت و باید برای به دست آوردن امتیازات بیشتر در طول بازی تلاش کنید. کاری که وظیفه اصلی شما را در این بازی تشکیل می دهد، خدمت رسانی به مردم و افراد مختلف برای جابه جا شدن است. بازی به قدری واقعی طراحی شده است که در آن حتی کنترل باز و بسته کردن درب اتوبوس با شما خواهد بود. دکمه ای برای باز و بسته کردن درب اتوبوس در Bus Simulator وجود دارد که با استفاده از آن می توانید در مواقع لازم درب را باز کرده و هنگامی که دوباره قصد حرکت داشتید، درب را ببندید. حتی هنگامی که مسافرین از اتوبوس شما خارج خواهند شد یا به آن وارد می شوند، صحنه های ورود و خروج آنان به خوبی با استفاده از انیمیشن هایی بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است. فرمان در بازی در دستان شما خواهد بود و می توانید آن را خودتان تحت کنترل داشته باشید. برای این کار می توانید فرمان را به سمت مورد نظرتان بچرخانید تا اتوبوس به همان سمت حرکت کند. وجود یک آینه برای مشاهده قسمت عقب در بخش سمت راست بازی، باعث خواهد شد که شما زوایای عقب مربوط به اتوبوس را نیز به خوبی تحت کنترل و مدیریت داشته باشید. در طی انجام بازی شما شاهد تغییرات جوی و زمانی خواهید بود. برای مثال ممکن است بازی را صبح شروع کرده باشید اما با پیش بردن آن به Time عصر بر بخورید که طراحی بازی را هرچه بیشتر واقعی نمایش می دهد. همچنین ریزش نزولات جوی مختلف مانند برف و باران باعث خواهد شد که تجربه رانندگی اتوبوس در شرایط دشوار را نیز داشته باشید.