Bixbi Button Remapper - bxActions

برنامه تغییر عملکرد دکمه بیکس بی bxActions – Bixby Button Remapper

مخصوص گوشی های دارای دکمه بیکس بی

bxActions – Bixby Button Remapper نام یک ابزار یا دکمه از پیش تعیین شده و یا همان دستیار دیجیتالی سامسونگ برای شخصی سازی گوشی هوشمند اندرویدی از جمله Galaxy S8، S8 + و Note 8 است که توسط شرکت Jawomo برای  اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. در این برنامه جالب، با استفاده از دکمه Bixby، برای هر اقدام یا برنامه دلخواه، تحولی جدید خلق کرده و ان ها رابرای خود شخصی سازی نمایید.

ویژگی های bxActions

  • تغییر عملکرد دکمه بیکس بی گوشی های سامسونگ گلکسی اس 8 به بالا
  • امکان ایجاد لیستی از شخصی سازی های دلخواه
  • قابلیت استفاده از شاتر جهت دسترسی سریع به دوربین
  • امکان به روز رسانی برنامه و افزایش قابلیت های ان
  • قابلیت دسترسی به اخرین برنامه اجرا و یا نصب شده
  • پشتیبانی از حالت های غوطه وری در حالت تمام صفحه
  • قابلیت اعمال و انجام اقدامات مختلف در زمان قفل بودن گوشی
  • دارای رابط کاربری ساده و بدون ابهام با حجم کم برنامه

قبل از هر چیزی جالب است بدانید که سامسونگ از خیلی وقت پیش، به دنبال تعبیه محلی اختصاصی برای دستیار دیجیتالی خود بوده است. حال این دکمه در زیر دکمه‌ های تنظیم صدا و در لبه کناری این مدل‌ ها قرار گرفته است، اما اگر شما از کاربران علاقه‌ مند به استفاده از این گزینه نیستند می‌توانند کارایی این دکمه را به گزینه‌ های مورد علاقه خود تغییر داده و ان را برای خود اختصاصی نمایید.

بنابر این با بهره گیری از امکانات bxActions – Bixby Button Remapper تنها با استفاده از دکمه Bixby دوربین خود را راه اندازی کرده و یا تلفن خود را سایلنت کنید همچنین با استفاده از ان میتواند، عکس  های زیبا و دلخواه گرفته یا هر برنامه ای را که دوست دارید نیز راه اندازی کنید. از دیگر قابلیت های این برنامه حرفه ای میتوان به پشتیبانی از حالت غوطه وری در حالت تمام صفحه، فعال یا غیر فعال سازی چراغ قوه، دسترسی به به اخرین برنامه اجرا و یا نصب شده و … اشاره کرد.

به تعبیری دیگر این نرم افزار یک دکمه میانبر و سریع برای استفاده از امکانات برتر گوشی های هوشمند است که علاوه بر صرفه جویی در زمان به راحتی میتواند تحولی اساسی در محیط کاربری شما به وجود اورد. بی تردید همه این امکانات در کنار عملکرد بالا و  بدون تاخیر ان نیز تحسین بر انگیز بوده و جای صحبت را برای کاربر نمی گذارد.