بازی سرگرم کننده‎ی Call of Mini Squad

محصولی از شرکت Triniti Interactive Studios Limited کشور چین

نسخه معمولی + نسخه مود شده

امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

توجه: بازی کاملاً به صورت آنلاین بوده و بدون متصل بودن به اینترنت قابل اجرا نیست.

Call of Mini Squad یکی دیگر از بازی های شرکت Triniti Interactive Studios Limited واقع در کشور چین می باشد که جزو سری بازی های Call of Mini محسوب می شود. در این بازی نیز سعی شده است عناصر طنزآمیز و منحصر به فرد سری Call of Mini رعایت شود. همچنین اصول اختصاصی این سری یعنی محتوای داستانی آن نیز تقریباً بدون تغییرات بوده و همچنان راجع به جنگ انسان ها با زامبی ها می باشد. با APKTOPS در معرفی این بازی همراه باشید.

Call-of-Mini-Squad

ویژگی ها :

  • گرافیک و جزئیات قابل قبول نسبت به حجم
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک سوم شخص شوتر
  • رهبری گروه متشکل از انسان های مختلف با ویژگی های مختلف
  • وجود شخصیت ها و قهرمان های متنوع
  • وجود مکان های مختلف مثل فاضلاب، زندان، پایگاه های تحقیقاتی و …
  • قابلیت کنترل تمام شخصیت ها به صورت همزمان و شلیک به هدف مشترک
  • وجود دشمنان مختلف در سطوح مختلف
  • قابلیت کاستومایز کردن قهرمان ها و تجهیز و ارتقاء آنها
  • وجود سیستم Colorful Skill System با قابلیت های زیاد

بازی Call of Mini Squad

بازی Call of Mini Squad با همان خط داستانی سری بازی های Call of Mini عرضه شده است. حتی شخصیت اصلی این بازی نیز Mike ، همان شخصیت محبوب سری بازی های Call of Mini می باشد. در این نسخه، شخصیت Mike رهبری گروهی جدید را بر عهده خواهد داشت. ژانر بازی Call of Mini Squad اکشن / ماجراجویی و سبک گیم پلی آن سوم شخص شوتر می باشد.

شرکت سازنده این بازی یعنی Triniti Interactive Studios در ساخت تقریباً تمام بازی هایش (بیش از 90% محصولات خود) از عناصر طنزآمیز استفاده کرده است. برای مثال، طراحی شخصیت های کوچک این سری از بازی ها یا طراحی کاراکترهای مربعی شکل از جمله عناصر اصلی می باشند. اما این موارد در روند داستانی بازی تأثیر چندانی نداشته و به متفاوت بودن آن کمک می کند.

داستان بازی Call of Mini Squad راجع به جهانی پر از هیاهو و خطرناک می باشد. بیماری خطرناکی که از یک پایگاه تحقیقاتی نشت کرده است، باعث شده تا تقریباً اکثر مردم دنیا به زامبی های خون آشام و مردگان متحرک تبدیل شوند. در حالی که به نظر می رسد زندگی بشریت در حال به پایان رسیدن است، گروهی از انسان های آلوده نشده دست به دست داده تا از پیشرفت این فاجعه جلوگیری کرده و انسان های سالم را نجات دهند.

شما در نقش Mike سرپرست این تیم و رهبر آنها خواهید بود. یک سرباز نظامی، یک دکتر کارکشته و چند تن دیگر از جمله افرادی هستند که در این مسیر با شما خواهند بود. وظیفه شما نجات دیگر انسان ها و جمع آوری تمام لوازم ضروری برای زنده ماندن می باشد. خیلی از این لوازم در قلب خطر مثل اعماق فاضلاب ها و زندان ها می باشد. جایی که زامبی ها در آن مکان ها رژه می روند!

از قابلیت های افراد گروه خود استفاده کنید و زامبی هایی که در مسیرتان می بینید نابود کنید. APKTOPS بازی زیبای Call of Mini Squad را در دو نسخه معمولی و مود شده به همراه فایل دیتا و ویدئوی تریلر رسمی برای دانلود کاربران آماده کرده است.

تصویر ثبت شده توسط APKTOPS از نسخه مود شده بازی :

Call-of-Mini-Squad-MOD