بهترین و سریعترین برنامه کاهش وزن و شمارنده کالری Calorie Counter – MyFitnessPal

Calorie Counter – MyFitnessPal محبوب ترین نرم افزار سلامت و تناسب اندام در جهان است که توسط شرکت MyFitnessPal, Inc برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه کاربردی و موفق، وزن خود را کم کنید. این نرم افزار با بزرگترین بانک اطلاعاتی خود از مواد غذایی و بیش از 6،000،000 غذا، در کنار شمارنده کالری سریع و اسان، در این زمینه شگفت اور است و به شما کمک می کند که وزن اضافی خود را در سریع ترین زمان ممکن کم کنید.

Calorie Counter – MyFitnessPal

ویژگی ها:

  • پیگیری رژیم غذایی و ورزش خود در کمتر از 5 دقیقه در روز
  • بیش از 6000000 غذا و در حال رشد به صورت روزانه
  • بزرگترین بانک اطلاعاتی مواد غذایی و شمارنده کالری
  • شامل اطلاعاتی نظیر: کالری، میزان پروتیین، کربوهیدرات و …
  • سریعترین نرم افزار موجود و بردن فقط 30 ثانیه زمان برای استفاده
  • وجود بیش از ده ها رژیم غذایی مختلف و اماده برای افراد با اهداف گوناگون
  • قرار گیری بیش از 350 حرکت ورزشی برای داشتن یک بدن سالم در کنار رژیم غذایی
  • دسترسی به انواع تمرینات هوازی مختلف و نمایش نمودار حرفه ای پیشرفت در اهداف

 

علاوه بر داشتن یک ورزش اصولی یکی دیگر از راه های کاهش وزن، داشتن یک رژیم غذایی دقیق است که اگر متناسب با ورزش صورت بگیرد بی شک میتوان با ان در کوتاهترین زمان به بهترین نتیجه ممکن رسید. دستور العمل های موجود در Calorie Counter – MyFitnessPal، متناسب با اهداف شما بوده و بهترین نوع طبخ را برای رسیدن به اهدافتان به شما اموزش می دهد. گفتنی است که این اپلیکیشن، اولین ابزار رژیم غذایی بی نقص است که دارای یک دیتابیس قدرتمند و حرفا ای است و فقط 30 ثانیه برای استفاده مفید شما زمان میگیرد. پس از خرید مواد غذایی مورد نیاز خود تنها کافیست به وسیله برنامه، بارکد ان ها را اسکن کرده تا اطلاعاتی دقیق از مواد مغذی موجود در ان ها به دست اورید. لیست این مواد شامل اطلاعاتی نظیر: کالری، میزان پروتیین، کربوهیدرات و … است تا بتوانید تصمیم درستی برای مصرف ان ها بگیرید. وزن خود را با این برنامه کاهش دهید و کالری مصرفی خود را اندازه بگیرید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام