گذاشتن فیلتر روی تصاویر در اندروید با Cameringo+ Effects Camera

دوربین گوشی های امروزی، به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند توانسته اند جای خود را به خوبی در میان کاربران باز کنند. به طوری که توانسته اند جای دوربین های دیجیتال را بگیرند و کاربران برای گرفتن عکس، از گوشی های همراه خود استفاده می کنند.

تصاویری که با دوربین گوشی خود می گیرید، هنگامی بیشتر زیباتر می شوند که از افکت ها و فیلترهای مختلف نیز بر روی انها استفاده کنید. این بار در سایت برترین های اندروید نرم افزاری تحت عنوان Cameringo+ Effects Camera برایتان آماده کرده ایم که با استفاده از آن امکان قرار دادن افکت و فیلترهایی بسیار زیبا بر روی تصاویر خود را خواهید داشت.

Cameringo+ Filters Camera v2.8.28 برنامه فیلتر های زیبا برای تصاویر

ویژگی های Cameringo+

  • دارا بودن منظره یاب اختصاصی برای عکاسی در طبیعت
  • تثبیت کننده هوشمند تصاویر
  • قابلیت غیر فعال کردن صدای دوربین
  •  نمایش طرز انتشار وفواصل وارتفاع سلول ها از هم
  • حالت ناشناس
  • برچسب گذاری موقعیت مکانی

این نرم افزار دارای تعداد بسیار زیادی افکت و فریم مختلف و بسیار جذاب می باشد. شما می توانید از این موارد برای افزودن به تصاویر خود و هرچه زیباتر کردن آنها استفاده کنید. این افکت ها شامل Lomo و Lo-Fi می باشند. همچنین بیش از 20 فریم بسیار جذاب و زیبا برای اضافه کردن به حاشیه تصاویر نیز در این برنامه گنجانده شده است.

Cameringo+ Filters Camera همچنین امکان ضبط انیمیشن های GIF را می دهد. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از دوربین گوشی همراه خود، تصاویر متحرک بسیار جذاب و زیبایی ایجاد کنید. این کار با قابلیت تغییر دادن سرعت تصاویر متحرک نیز امکان پذیر است.

نکته: در صورت وجود مشکل لایسنس می توانید از پچ اختصاصی برنامه استفاده کنید و برنامه را پچ کنید.