برنامه ویرایش تصاویر Camly Pro – Photo Editor

فروش با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی

قابلیت ساخت تصاویر کلاژ

Camly Pro – Photo Editor نام نرم افزاری قدرتمند جهت ویرایش تصاویر در گوشی های همراه می باشد که امکانات بسیار عالی در اختیار کاربران می دهد.

Camly-Pro-–-Photo-Editor

ویژگی ها:

  • دارای فیلترها و افکت هایی منحصر به فرد و بسیار زیبا
  • وجود استیکرهای مختلف برای قرار دادن بر روی تصاویر
  • دارای ابزارهای حرفه ای جهت ویرایش تصاویر
  • ساخت تصاویر کلاژ
  • دارا بودن فریم هایی بسیار زیبا برای تصاویر
  • قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی

 

Collage – کلاژ ( به فارسی: چسبانه کاری) به روشی در تولید اثرهای تجسمی گفته می شود که در ان از مصالح مختلف نظیر کاغذ، مقواريال پارچه، طناب، بریده روزنامه ها و … بر روی بوم استفاده کرده و با استفاده از چسب، می چسبانند و برخی اوقات با استفاده از نقاشی، به تکمیل آن میپردازند.

تاکنون در سایت ApkTops نرم افزارهای بسیار زیادی در زمینه ویرایش تصاویر معرفی کرده ایم. اما در هیچ کدام از آنها امکان ساخت تصاویر کلاژ وجود نداشته است. برنامه Camly Pro – Photo Editor که این بار برایتان آماده کرده ایم، نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر می باشد که با استفاده از آن امکان ویرایش تصاویر و همچنین ساخت تصاویر کلاژ را خواهید داشت.

در Camly Pro – Photo Editor افکت هایی بسیار جذاب و زیبا قرار گرفته است که با استفاده از آنها می توانید تصاویر خود را به صورت ویژه ای ویرایش کنید. شما می توانید افکت ها و فیلترهای مورد نظرتان را بر روی تصاویر خود قرار دهید و انها را زیباتر کنید. ابزارهای بسیار حرفه ای نیز در این نرم افزار گنجانده شده است که توسط انها امکان ویرایش حرفه ای تصاویر خود را خواهید داشت. این ابزارها می توانند تمام نیازهای شما را در زمینه ویرایش تصاویر رفع نماید. در آخر می توانید تصاویر ساخته شده را در شبکه های اجتماعی مخلتف با دوستان خود به اشتراک بگذارید.