Can Knockdown 3

بازی سرگرم کننده پرتاب قوطی Can Knockdown

بازی اعتیادآور و بسیار سرگرم کننده
+ به همراه تریلر رسمی بازی
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

بسیاری از بازی هایی که برای سیستم عامل قدرتمند اندروید عرضه شده اند دارای گیم پلی بسیار اعتیادآور و سرگرم کننده بوده اند و همین مسئله باعث شده است تا کاربران به سمت آنها کشیده شوند.

بازی های مذکور برای این سیستم عامل به جمله بازی های مشهوری پیوسته اند که تا به همیشه نام آنها در ذهن کاربران نقش خواهد بست. یکی از همین بازی ها که مدت هاست در میان کاربران محبوبیت بالایی به دست آورده، بازی Can Knockdown می باشد که تاکنون شاهد عرضه سه نسخه از آن بوده ایم و این بار در سایت ApkTops نسخه سوم آن را برایتان آماده کرده ایم.

Can-Knockdown

ویژگی ها:

  • انجام بازی در محیطی سه بعدی و بسیار زیبا
  • قابلیت انجام بازی به صورت مسابقه چند نفره
  • سیر بازی از حالت آسان به سمت دشوار
  • نشان دادن مهارت هایتان به دوستان با قابلیت دعوت آنها برای بازی
  • وجود دستاوردهای مختلف در طول بازی
  • دارای گرافیک سه بعدی خیره کننده و جذاب
  • کنترل کننده بسیار راحت و روان برای بازی
  • آنلاک کردن مراحل جدید، باز کردن موقعیت های جدید و پوشش اشیا مخفی شده

 Can Knockdown بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب برای اندروید است که بر خلاف حجم نسبتا پایین خود، اما توانسته است به خوبی نظرات کاربران را به سمت خود جلب کرده، به طوری که تاکنون شاهد عرضه 3 نسخه مختلف از همین بازی برای سیستم عامل اندروید بوده ایم. در این بازی شما با یک گیم پلی منحصر به فرد و جالب روبه رو هستید.

در بازی Can Knockdown توپ های سفید رنگی در اختیار شما قرار دارند که باید آنها را به سمت قوطی هایی که در روبه رویتان قرار دارند، پرتاب کنید و بتوانید تعداد بیشتری قوطی را بندازید. هرچه از توپ کمتری برای پایین انداختن قوطی ها استفاده کنید، به طبع امتیاز بیشتری را از آن خود کرده اید.

بازی Can Knockdown در محیط های متفاوتی انجام می شود که همین مسله هیجان بازی را هرچه بیشتر می کند. شما می توانید شاهد وجود قوطی های مختلفی نیز باشید که در طول بازی باید بتوانید به آنها ضربه زده و آنها را بندازید.

کنترل بازی Can Knockdown برای پرتاب کردن توپ ها بسیار روان و عالی طراحی شده است. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای نیز می باشد. امکان انجام دادن بازی به همراه دوستان از طریق آنلاین نیز در Can Knockdown وجود دارد که شما را به رقابت و چالش با دوستانتان خواهد کشید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.