Candy Blast Mania - Match 3 Puzzle Game

بازی Candy Blast Mania عنوانی جذاب و مهیج در سبک بازی های سرگرم کننده است که توسط تیم توسعه Jewels Match Games طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک بازی پازل با نام تجاری جدید است که برای بازیکنانی طراحی شده است که فقط می خواهند بازی کنند و از آن لذت ببرند ، بدون اینکه حواسشان به دیگران باشد.

در هر سطح از ماجراجویی بازی Candy Blast Mania سه یا بیشتر آب نبات ها را باید با رنگ ثابت تکمیل کنید و ماموریت های آن را انجام دهید. اگر از شیرینی و پازل ها خوشتان می آید و نظر بدی به خوک ها ندارید ، این بازی پازلی زیبا ، سرگرم کننده و دوست داشتنی برای شما مناسب است.

در گیم پلی بازی Candy Blast Mania یک خوک صورتی کوچک علاقه خاصی به شیرینی ها و آب نبات ها دارد. مادرش به او گفت اگر می خواهد شیرینی بیشتری بخورد ، باید دائماً خود را به چالش بکشد. عبور از سطح و تغذیه خوش شانس با آب نبات های خوشمزه و شما بچه ها در هر زمان بهترین تبدیل خواهد شد.

روش انجام بازی 

1. در هر سطح ، شما یک لیست خاص از اهداف دارید ، فقط قبل از اتمام حرکات ، آنها را تکمیل کنید و سپس با جوایز غیر منتظره پاداش دهید.
2. دو عنصر را در کنار یکدیگر تغییر دهید تا سه یا چند سنگ مشابه در یک ردیف بدست آورید تا آنها را سر و صدا کنید
3. سکه ها مهم هستند. می توانید از آنها برای خرید تقویت کننده های قدرتمند استفاده کنید

ویژگی های Candy Blast Mania

  • بازی های پازلی با صدها مرحله
  • این یک بازی شیرینی کاملا رایگان و جذاب است
  • گرافیک زیبا و دوست داشتنی
  • آسان برای بازی ، اما هنوز هم مهارت برای مستر شدن نیاز دارد!
  • حل پازل ها را با استفاده و ترکیب تقویت کننده های ویژه و قدرت یو پی اس
  • به خاطر اینکه در نهایی مسابقات برنده شوید ، در مسابقات جهانی چند نفره نبرد کنید
  • شما می توانید هنگام آفلاین بازی کنید (بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است)

بازی Candy Blast Mania یکی از جذابترین عناوین سرگرم کننده است که می تواند در اوقات فراغت گیم پلی رنگارنگ آن بسیار مهیج و چالش برانگیز باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.