بازی ماجراجویی کاپیتان سابرتوس Captain Sabertooth

فروش با قیمت 3.5 دلار در گوگل پلی

به همراه تریلر بازی

Captain Sabertooth بازی در سبک ماجراجویی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی RAVN عرضه شده است و با قیمت 3.5 دلار در سایت گوگل پلی به فروش می رسد.

Captain-Sabertooth

ویژگی ها:

  • پیدا کردن تمام حلقه ها در مجموعه انگشترهای کاپیتان سابرتوس
  • سرقت کشتی دزدان دریایی دیگر و به دست آوردن غنائم آنها
  • وجود گیم پلی بسیار طولانی تر و جذاب
  • خرید توپ های جنگی بیشتر، بدنه ای قوی تر و بادبان بزرگتر
  • قابلیت استفاده از سکه ها برای خرید کاراکترهای بیشتر
  • نگاه کردن به پیام هایی که در بطری ها وجود دارند
  • قابلیت انجام دادن مینی گیم هایی که در بازی وجود دارند
  • دارای دو سطح متفاوت با قابلیت انتخاب تنظیمات توسط شما

 

Captain Sabertooth به اقتباس از انیمیشنی با همین نام ساخته شده است که مدت ها پیش عرضه شد. داستان این انیمیشن در مورد دزدی دریایی با نام “سابرتوس” بود که همراه با گروه خود که متشکل از دزدان دریایی دیگر بود، برای به غارت بردن گنج های مختلف و افزایش ثروت خود دست به غارت کشتی های دیگر میزد. این بار شاهد ساخت بازی با همین نام برای گوشی های اندروید هستیم که آن را در سایت ApkTops برایتان آماده کرده ایم. داستان بازی Captain Sabertooth همان داستان انیمیشن را دنبال می کند که در آن شاهد حضور شخصیت کاپیتان سابرتوس در نقش یک کاپیتان دزدان دریایی هستید که سوار بر کشتی خود قصد به دست آوردن گنج های مختلف را با سرقت کشتی های دیگر، دارد.

در Captain Sabertooth شما نقش کاپیتان سابرتوس را بر عهده دارید که باید بتوانید ماموریت های مختلف را انجام دهید. در این بازی باید به کشتی های دیگر حمله کنید و بتوانید آنها را به غارت ببرید. برای جنگیدن با دشمنان شما می توانید از توپ های جنگی که به همین منظور در بازی قرار داده شده است استفاده کنید تا امکان نابود کردن کشتی های دشمن را داشته باشید. امکان ارتقاء دادن توپ ها در بازی نیز فراهم شده است تا بتوانید با قدرت بیشتری از آنها استفاده کنید. همچنین مینی گیم های جذاب و سرگرم کننده ای نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است که می توانید در صورت دلخواه از انجام آنها لذت ببرید.

بازی Captain Sabertooth با گیم پلی ماجراجویی و طولانی طراحی شده است که می تواند روزهای بسیار زیادی شما را سرگرم کند. گرافیک بازی نیز بسیار بالا بوده و با کیفیت اچ دی، طراحی آن انجام شده است. در ادامه می توانید این بازی را به همراه دیتا از سایت ApkTops دریافت کنید.