بازی شبیه ساز فرود جت اف 18 برای اندروید Carrier Landings

به همراه دیتای بازی + تریلر رسمی

بازی های سبک شبیه سازی پرواز به عنوان یکی از محبوب ترین بازی ها به حساب می آیند و دلیل این امر علاقه بسیار زیادی است که بیشتر افراد به پرواز دارند اما به دلیل عدم امکان برای انجام پرواز به صورت واقعی، می توانند لذت پرواز را تا حدودی با استفاده از بازیهایی که در همین زمینه عرضه شده اند، داشته باشند. اگر شما نیز دوست دارید تا تجربه پرواز با جت های جنگنده و سریع را داشته باشید توصیه می کنیم به هیچ وجه Carrier Landings را از دست ندهید.

Carrier Landings Pro v4.2.1 دانلود بازی شبیه ساز فرود جت

ویژگی های بازی شبیه ساز فرود جت

  • دارا بودن 6 مرحله تمرینی به همراه 30 مرحله در 5 سناریوی مختلف
  • 90 چالش جدید
  • قابلیت پرواز کردن به همراه انتخاب شرایط جوی و زمان توسط کاربر
  • رده بندی جهانی کاربرانی و مقایسه امتیاز خود با دیگران
  • نمایش تکرار پروازهای شما با استفاده از دوربینی که آن را ضبط می کند
  • بلند شدن از روی زمین و فرود آمدن به صورت واقعی
  • بارش نزولات جوی مانند باران و برف برای هرچه واقعی تر شدن گیم پلی بازی
  • وجود جت های مختلف برای انتخاب توسط کاربران

نقد و بررسی بازی Carrier Landings Pro

بازی Carrier Landings بی نظیر در سبک شبیه سازی جت سواری برای اندروید می باشد که بسیار حرفه ای و عالی طراحی شده است. طراحی این بازی توسط RORTOS انجام شده است و به یقین توانسته است برای طراحی خود سنگ تمام بزارد. این بازی پیشنهادی ویژه برای علاقه مندان به بازی های شبیه سازی جت سواری می باشد. در بازی Carrier Landings شما می توانید از میان جت های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است یکی را انتخاب کرده و به بازی وارد شوید.

قابلیت انجام بازی به صورت Free نیز وجود دارد اما در Carrier Landings ماموریت ها و چالش هایی برایتان در نظر گرفته شده است که می توان از آنها به عنوان ماموریت نام برد. شما باید بتوانید این ماموریت ها را انجام دهید. به صورت کلی 90 چالش در این بازی برایتان در نظر گرفته شده است که شامل چالش های مختلف می باشند تا مهارت های شما را تست کند. در این بازی، ابتدا شامل چند مرحله ی تمرینی خواهید بود که به عنوان آموزش اولیه به حساب می آید تا شما با کنترل و محیط بازی بیشتر آشنا شوید.

در حالت پرواز می توانید روز یا شب بودن محیط بازی و حتی وضعیت جوی را انتخاب کنید. شما می توانید انتخاب کنید که باران ببارد، برف ببارد و حتی شاهد رعد برق در طول پرواز خود باشید. البته اگر به خودتان زحمت انجام انتخاب وضعیت جوای را ندهید، در طول بازی نیز شاهد تغییرات جوی خواهید بود. بارش باران و برف از جمله این مورد است که گیم پلی بازی را هرچه بیشتر واقعی جلوه می دهد. بلند شدن شما از زمین (TakeOff) و حتی فرود آمدن، گاها جزء ماموریت های شما حساب می شوند و اگر در این مورد مشکل دارید، توصیه می کنیم حتما برای این که بتوانید آن ها را فرا بگیرید، به خوبی تمرین کنید.

بازی Carrier Landings دارای گیم پلی بسیار واقع گرایانه و جذاب است. این بازی می تواند لذت پرواز با جت را به خوبی برای شما شبیه سازی کند و از آن به عنوان یکی از بهترین بازی های شبیه سازی پرواز نام برد. گرافیک این بازی به طرز عجیبی واقعی طراحی شده است و شما شاهد جت، محیط، ابزارها، وضعیت جوی و … بسیار واقعی خواهید بود که کاملا مشابه وضعیت واقعی طراحی شده اند. صداگذاری بسیار عالی و بی نقص نیز باعث شده است تا هیجان بازی بیش از پیش شود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.