Carrom 3D

بازی Carrom 3D عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های تخته ای است که توسط تیم توسعه Zagmoid طراحی و منتشر شده است. این عنوان به شما تجربه بازی با یک تخته Carrom واقعی را بر روی تلفن آندروید و تبلت Android شما می دهد.

در بازی Carrom 3D شما می توانید با ماشین خودکار (با سطح دشواری مبتدی، متوسط ​​یا تخصصی) یا با دوست خود از یک موبایل استفاده کنید یا از موبایل یا تبلت اندرویدی دیگری به عنوان بازی شبکه ای که از طریق WIFI یا بلوتوث قابل استفاده و اجرا است.

برای کسانی که بازی Carrom را تجربه نکرده اند، Carrom 3D یک بازی ضربتی و جیبی شبیه بیلیارد است. در اینجا در carrom از انگشت برای شلیک مهره ها استفاده خواهید کرد. کنترل ها برای هر یک از بازیکنان به صورت بصری است. با استفاده از حرکات چند مکانیزم لمسی دیسک را هدف گرفته و شلیک خواهید کرد. این بازی شامل یک آموزش سریع و جامع است تا شما را با تمام کنترل ها آشنا کند.

در بازی Carrom 3D فیزیک carrom به طور دقیق شبیه سازی شده است. می توانید عکس های زیگزاگی را که قبلاً در تخته carrom بازی می کردید امتحان کنید. در شروع بازی، می توانید با یک حریف ماشینی مبتدی بازی کنید، تا زمانی که با کنترل ها آشنا شوید و قوانین و نحوه بازی را کامل یاد بگیرید. سپس درجه سختی بالاتری را که کمی رقابتی است امتحان کنید.

بازی Carrom 3D عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های تخته ای است که شامل بازی تخته ای کاروم است و به صورت دقیق شبیه سازی شده است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.