بازی سرگرم کننده داستان ماشین ها Cars Tooned-Up Tales

فروش با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی

+ به همراه تریلر و دیتای بازی

Cars Tooned-Up Tales بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اندروید می باشد که توسط کمپانی نام آشنای “دیزنی” عرضه شده است. بازی Cars Tooned-Up Tales بر اساس سری انیمیشن هایی با همین عنوان که توسط دیزنی طراحی شده، عرضه شده است.

Cars-Tooned-Up-Tales

ویژگی ها:

  • تجربه رانندگی با دو ماشین محبوب سری داستان با نام های “Tokyo Mater” و “Mater the Greater”
  • دریافت دستاوردهای مختلف در طول رانندگی و استفاده از انها برای افزاش قدرت خود
  • قابلیت تغییر دادن رنگ ماشین ها به رنگ مورد علاقه تان
  • قابلیت اضافه کردن عکس خودتان برای مشاهده تصویر خودتان در دنیای ماشین ها
  • تزئیین کردن ماشین خود با استفاده از برچسب های بسیار زیبا و جذاب

 

داستان بازی Cars Tooned-Up Tales در مورد دو ماشین معروف همین سری از انیمیشن می باشد که این بار شما می توانید در این بازی اندروید، از آنها استفاده کنید و کنترل آنها را در دست داشته باشید. در این بازی وظیفه شما این است که به گونه ای ماشین ها را کنترل کنید تا بتوانید بیشترین میزان سکه و امتیازات را در داخل بازی جمع آوری کنید. برای این کار باید مراقب باشید که با مانع های موجود در بازی برخورد نکنید. شما بازی را در مکان های متفاوتی انجام می دهید؛ از داخل شهر گرفته تا بیابان های گسترده! شما امکان تغییر دادن رنگ ماشین ها و همچنین ارتقاء آنها با خرید امکاناتی که برایتان در نظر گرفته شده است را خواهید داشت و می توانید با ارتقاء دادن ماشین خود بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

کنترل بازی با استفاده از شتاب سنج گوشی انجام می شود و برای این که ماشین را به سمت دلخواهتان ببرید، کافی است تا گوشی خود را به همان سمت کج کنید. طراحی و گرافیک بازی Cars Tooned-Up Tales بسیار عالی انجام شده است و شما یک محیط واقع گرایانه و با کیفیت بسیار بالا را مشاهده خواهید کرد.