Cartel Kings

بازی اکشن و هیجان انگیز Cartel Kings

گرافیک فانتزی و کارتونی

با گیم پلی حرفه ای و روان

محصولی از شرکت بازی سازی Mobile Gaming Studios انگلستان

نسخه معمولی + مود شده

با امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

Cartel Kings یا پادشاهان کارتل دومین پروژه رسمی شرکت انگلیسی Mobile Gaming Studios Ltd می باشد که بعد از پروژه All Guns Blazing طراحی و توسعه یافته است. این شرکت بازی سازی علاقه خود به سبک بازی های مافیایی را نشان داده است و به نظر می رسد تمرکز اصلی این گروه ساخت چنین بازی هایی باشد. به هر حال Cartel Kings از بسیاری جهان شبیه به All Guns Blazing می باشد. به طور کلی می توان گفت سبک هر دو بازی به یک شکل و در یک ژانر مشترک می باشد. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به بازی Cartel Kings خواهیم داد.

Cartel-Kings

ویژگی ها :

 • طراحی های مناسب، گرافیک عالی و فانتزی
 • شخصیت پردازی های جالب
 • سبک گیم پلی مشابه بازی All Guns Blazing
 • دارای صحنه های زد و خورد، انفجار و …
 • سبک تیراندازی سوم شخص
 • قابلیت استفاده از سلاح های متفاوت
 • توانایی خرید و ارتقاء اسلحه ها
 • دارای 4 شخصیت اصلی
 • دارای خط داستانی مربوط به جنگ های مافیایی
 • وجود مأموریت های مختلف مثل سرقت از بانک، مبارزه با پلیس ها، مبارزه با گنگ های بزرگ و مسلح و …
 • قابلیت ساخت سلاح های دستی با صدها قطعه مختلف
 • دارای بخش آنلاین Versus یا Co-op
 • قابلیت ساخت کارتل و دعوت دیگران به حضور در گروه شما
 • قابلیت شخصی سازی و مدیریت حرفه ای کارتل ها

بازی Cartel Kings

بازی Cartel Kings یا پادشاهان کارتل پروژه ای جذاب و بسیار مهیج می باشد که شما را در موقعیت های حساسی قرار می دهد. شما در این بازی می بایست از میان 4 شخصیت اصلی ابتدا یکی را انتخاب کنید و سپس شروع به ساخت پایگاه اصلی خود یا همان Cartel کنید. مدیریت حرفه ای این کارتل با شما خواهد بود. انتخاب منطقه مناسبی از شهر برای ایجاد شهرک مخصوص و مدیریت مأموریت ها کار اصلی شماست.

شما به عنوان سر دسته مافیای خطرناکی هستید که کارشان دزدی و سرقت های میلیاردی از بانک ها و سازمان های مختلف است. افراد این گروه هیچ ترسی از خطر ندارند. شما باید در نقش افراد مختلف کارتل خود به مأموریت های محول شده بپردازید. در هر مرحله شما به مصاف گروهی از دشمنان خود می روید. اولین دشمن شما پلیس ها و نیروهای ویژه دولتی هستند که برای دستگیری شما و باند شما با تمام تجهیزات آماده شده اند.

اما دومین دشمن شما، گنگ های رقیب شما خواهند بود که برای سرقت منابع شما و نابودی شما دست به هر کاری می زنند. شما می بایست در مأموریت هایی خطرناک پایگاه های این گنگ ها را نابود کرده و دارایی های با ارزش آن ها را غارت کنید. انتخاب صحیح مأموریت ها، انتخاب درست سلاح ها و استراتژی های هجومی شما لازمه اصلی پیروزی در این مراحل خواهد بود.

در بازی Cartel Kings شما می توانید مراحل آفلاین بازی را بگذرانید و یا به مجموعه آنلاین این بازی بپیوندید. در بخش آنلاین، کارتل های زیادی (مثل کلن های بازی کلش آف کلنز) وجود دارد. شما با ورود به این کارتل ها عضوی از آن ها می شوید و می بایست در مراحلی هماهنگ، با کمک دوستانان به مصاف دشمنان و رقیبان دیگر بروید و در جنگ با آن ها پیروز شوید. جایزه پیروزی شما، غارت دارایی های حریفتان خواهد بود.

Cartel Kings همچنین دارای بخش دیگری در بازی های آنلاین با عنوان Battle Bay دارد که در آن شما به تنهایی به مصاف با دیگر افراد آنلاین رفته و بدون کمک شخص دیگری به مبارزه مرگبار می پردازید. در Cartel Kings شما یک نقشه خواهید داشت که می توانید مناطق تحت تصرف خود را ببینید و از موقعیت دیگر کارتل ها تا حدی با خبر شوید.

در مورد گرافیک بازی باید گفت که سبک طراحی فانتزی این بازی جذابیت خاصی به آن بخشیده است. استفاده از چنین متدی باعث می شود تا درصد پیش آمدن هر گونه لگ و افت فریم به حداقل خود برسد. همچنین، ایجاد افکت های انفجار و زد و خوردها در چنین نوع طراحی بسیار بهینه تر انجام می شود. سبک گیم پلی بازی نیز 3rd Person Shooter یا شوتر سوم شخص می باشد. تنها وظیفه شما هدف گیری و شلیک است. بازیکن مسیر خود به سمت پناهگاه ها را طی می کند.

هم اکنون می توانید بازی زیبای Cartel Kings را از سرورهای APKTOPS دریافت نمائید.

توجه: در اولین اجرای بازی، نیاز به نصب شدن اطلاعات دیتا و ثبت اطلاعات رجیستری می باشد. این فرآیند حدود 5 الی 8 دقیقه به طول می انجامد.