بازی جالب Cat Simulator شبیه ساز گربه

بازی دوست داشتنی و جذاب شبیه ساز گربه یا همان Cat Simulator نوع جدیدی از بازی های اندروید است که طرفداران خاص خود را دارد و بین کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار است. دراین بازی شما نقش گربه ای کنجکاو را بازی میکنید که در محیط آپارتمان میچرخد تا از همه چیز سر دراورد و بعضی وسایل خانه را هم خراب کند و آنها را با پریدن و ضربه زدن نابود سازد اما باید مراقب باشید در حین خرابکاری ها صاحب خانه شمارا نبیند و با شما روبرو نشود چرا که در این صورت شما در این بازی پیروز نمی شوید. Cat Simulator با هزاران دانلود و دریافت امتیاز 4.5 از 5.0 به یکی از بهترین شبیه ساز های گربه تبدیل شده است ، اگر دوست دارید شما نیز تجربه زیستن یک گربه را داشته باشید این پیشنهاد را هرگز فراموش نکنید زیرا در نوع خود بهترین است !

دانلود بازی Cat Simulator V1.1.0 - شبیه ساز گربه اندروید + تریلرویژگی ها:

  • بازی ساده در عین حال جذاب و دوست داشتنی
  • شبیه سازی زندگی گربه بصورت بسیار طبیعی
  • کنترل و حرکت آسان ، امکان تغییر شرایط حرکتی
  • محیط بزرگ و واقع گرایانه آپارتمان و فضای اطراف
  • بازی ساده در عین حال جذاب و دوست داشتنی
  • گرافیک 3 بعدی و کاملا طبیعی همراه با صداگذاری مهیج
  • امکان بازی کردن بصورت چند نفره یا آنلاین
  • امکان انتخاب گربه های دیگر
  • کنترل آسان

معرفی و بررسی بازی Cat Simulator:

بخش چند نفره آنلاین:

در بخش آنلاین می توانید با دوستان یا بازیکنان دیگر از سرتاسر جهان به بازی بپردازید. بازی با دیگر گربه های ناز و زیبا، ملاقات دوستان جدید به بازی بپردازید و مهارت های هم دیگر را به چالش بکشید. شما می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید.

بخش انتخاب گربه ها:

شما چه نوع گربه ای دوست دارید؟ هر نوع نژادی از گربه ها دوست داشتید در این بازی وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید و به بازی بپردازید.

بخش سفارش سازی:

شما می توانید در این بخش به گربه خود از کلاه های مختلف، عینک های خنده دار، حلقه و کفش زیبا را انتخاب کنید تا گربه خود را زیباتر کنید.

مکان های بازی:

مکان های بازی بصورت خاص و زیبا طراحی شده اند که شما هر چقدر هم به بازی بپردازید اصلا احساس خستگی نمی کنید، مثلا در آپارتمان ها سوار جارو برقی ها شوید و یا گلدان هارا بشکنید، ماشین لباسشویی را خراب کنید و در باغ های مختلف به شکستن درخت ها، از خواب بیدار کردن سگ ها بپردازید. و حتی می توانید به آشپزخانه رستوران های مختلف رفته و در آن مکان ها به خرابکاری بپردازید، با رفتن به سوپر مارکت و با به هم ریختن لوازم سوپر مارکت امتیاز بیشتری دریافت کنید.