بازی سرگرم کننده پادشاه منجنیق Catapult King

عرضه شده توسط استودیوی Wicked Witch

با گرافیک بسیار عالی اچ دی

گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

Catapult King بازی جذاب و سرگرم کننده از استودیوی بازیسازی Wicked Witch برای گوشی های اندرویدی می باشد.  داستان این بازی از دزدیده شدن شاهزاده ای توسط اژدها آغاز می شود. شما باید بتوانید شاهزاده ربوده شده را از چنگال اژدها آزاد کنید و او را نجات دهید.

Catapult-King 

ویژگی ها:

  • وجود صد مرحله بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • جنگیدن با اژدها برای نجات شاهزاده
  • مقابله با سربازهای مختلف که برای اژدها کار می کنند
  • استفاده از جادو و طلسم های مختلف
  • ارتقاء دادن منجنیق در بازی
  • وجود توپ های مختلف در منجنیق برای شلیک کردن
  • دارای گرافیک اچ دی خیره کننده و عالی
  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

 

Catapult King بازی سرگرم کننده و جالب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در ان شما باید بتوانید شاهزاده دستگیر شده را نجات دهید. به این منظور باید توپ هایی که در منجنیق قرار می گیرند را به سمت سربازهایی که در داخل صندوق های چوبی و یا بیرون از انها قرار دارند پرتاب کنید؛ به گونه ای که بتوانید آنها را نابود کنید. به این منظور شاهد وجود توپ های مختلفی در داخل منجنیق ها خواهید بود. هرکدام از توپ ها می توانند میزان تخریب مختلفی داشته باشند و به همین دلیل شما می توانید در شرایط خاص از توپ های متفاوت استفاده کنید.

در این بازی اندروید شاهد مراحل بسیار سرگرم کننده و جذابی خواهید بود. بیش از 100 مرحله در این بازی وجود دارند که باید با تلاش و دقت بتوانید آنها را انجام دهید. شما می توانید برای پیش بردن مراحل از جادو و طلسم های مختلف نیز استفاده کنید. همچنین امکان ارتقاء دادن منجنیق ها نیز وجود دارد که می توانید با قدرت بیشتری از آنها استفاده کرده و شلیک کنید.

بازی Catapult King با گرافیک اچ دی و محیطی بسیار چشم نواز و دیدنی طراحی شده است. محیط رنگارنگ و با کیفیت بازی از جمله مواردی است که بی شک توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. طراحی بی نظیر آیتم ها، اشیا، افراد، توپ های جنگی، نابودی ها و … از جمله مواردی است که در گرافیک بازی تاثیر به سزایی داشته است. گیم پلی جذاب و اعتیادآور بازی نیز شما را به ادامه دادن آن ترغیب خواهد کرد تا یک بازی بی نظیر و بسیار سرگرم کننده را تجربه کنید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام