بازی فکری جذاب و سرگرم کننده Cell 13

بازی های پازلی و فکری از جمله محبوب ترین بازی های گوشی های اندرویدی می باشند که طرفداران بسیار زیادی دارند. این دسته از بازی ها ذهن و مهارت های کاربران را به چالش می کشند؛ به ویژه اگر بازی دارای درون مایه های معمایی نیز باشد. به تازگی استودیوی بازیسازی errorsevendev اقدام به عرضه بازی پازلی*فکری تحت عنوان “سلول سیزده” کرده است. بازی که بدون شک می تواند در همان مراحل اولیه توجه شما را جلب کند.

cell-13

ویژگی ها:

  • 13 سلول بزرگ منحصر به فرد
  • وجود 65 پازل چالش برانگیز
  • صداگذاری زمینه بی نظیر
  • گرافیک بسیار عالی و جهانی surreal
  • گرافیک سه بعدی بسیار عالی
  • بازی به صورت آفلاین بدون نیاز به وای فای

 

Cell 13 یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما وظیفه هدایت و کنترل یک مربع را به عهده خواهید داشت و باید بتوانید با کنترل کردن آن به سمت و جهت مناسب، آن را به خط پایان بازی برسانید. در بین راه شما با مانع های مختلفی روبه رو خواهید شد که باید راه چاره ای برای عبور از این مانع ها در داخل بازی بیابید تا بتوانید مربع را به بدون هیچ گونه مشکلی رد کنید. برای مثال در طی حرکت ممکن است شما توپ را به داخل مربع های مکنده هوا وارد کنید تا از سمتی دیگر خارج شده و مانعی که در مسیر است باعث عدم حرکت شما نشود. همچنین باید اشیایی که درون بازی وجود دارند را در برخی از شرایط حرکت دهید تا بتوانید راه خودتان را باز کنید.

جهت کنترل کردن بازی Cell 13 دو جهت گیر در سمت های راست و چپ بازی تدارک دیده شده اند که یکی از آنها برای حرکت به سمت راست و دیگری برای حرکت به سمت چپ قابل استفاده خواهند بود. شما می توانید با این جهت گرها، مربع بازی را به سمت هایی که خودتان می خواهید حرکت دهید.

Cell 13 با وجود حجم کمی که دارد، اما با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای طراحی شده است. این بازی دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد. محیط بازی نیز به بهترین نحو ممکن طراحی شده است تا یک بازی بی نظیر را تجربه کنید. از طرفی صداگذاری در پس زمینه این بازی بسیار گوش نواز و عالی است. اگر از علاقه مندان به بازی های فکری و پازی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه سلول سیزده را از دست ندهید.