بازی سرگرم کننده شلیک به جوجه ها Chicken Shooter: Crazy Invader

نسخه اختصاصی برای سیستم عامل اندروید

طراحی شده توسط Chicken Shooter 2017

با گیم پلی نوستالوژیک و جذاب

Chicken Shooter یک بازی قدیمی و جذاب می باشد که سالها پیش برای ویندوز عرضه شد و به واسطه گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای که داشت مورد توجه قرار گرفت و افراد بسیار زیادی از سراسر جهان به این بازی علاقه نشان دادند. این بار برای علاقه مندان به بازی مشهور چیکن شوتر، نسخه مخصوص اندروید آن را اماده کرده ایم که در ادامه به معرفی بیشتر آن برای کسانی که با این بازی اشنایی ندارند، میپردازیم.

chicken-shooter

ویژگی ها:

  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • نوردهی و افکت های بسیار جذاب و دیدنی
  • وجود قدرت های افزایش در بازی
  • دارای لیدربورد جهانی
  • مراحل روزانه جدید
  • گرافیک بسیار عالی اچ دی
  • جنگیدن با مرغ های دوست داشتنی!

 نقد و بررسی بازی Chicken Shooter

Chicken Shooter: Crazy Invader جنگ بین سفینه فضایی را به کنترل شما و پرنده ها را نمایش می دهد. در این بازی شاهد جنگ سفینه فضایی با مرغ ها خواهید بود که باید با استفاده از سفینه خود به سمت مرغ ها شلیک کرده و آنها را یک به یک نابود کنید تا به مراحل بالاتر دست یافته و با Boss های درون بازی مواجه شوید که باید با تلاش بیشتری آنها را نابود کنید.

در صفحه این بازی شاهد حضور پرندگانی خواهید بود که در پیوسته و به صورت ساده در حال حرکت در صفحه آن می باشند که میبایست به سمت آنها شلیک کرده و تلاش کنید تا یک به یک انها را از صفحه محو کنید تا جایی که پرندگان درون صفحه به اتمام رسیده و مرحله را به پایان برسانید. به همین ترتیب باید مراحل متعددی که برایتان در نظر گرفته شده است را با تمام ماموریت های مختلف و دستاوردهای متفاوتی که وجود دارد با موفقیت پیش ببرید. در برخی از ماموریت با Boss های ان مرحله مواجه خواهید شد که باید برای نابود کردن آن تلاش بیشتری داشته باشید.

بازی Chicken Shooter: Crazy Invader با گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای طراحی شده است. در این بازی شاهد گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای خواهید بود که می تواند ساعت های بسیار زیادی موجبات سرگرمی تان را فراهم کند. اگر به دنبال بازی سرگرم کننده با محیطی جدید هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه چیکن شوتر را از دست ندهید.