City Maps 2Go Pro Offline Maps

نرم افزار City Maps 2Go برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های مربوط به سیر و سفر است که توسط تیم توسعه Ulmon GmbH طراحی و منتشر شده است. توسط این برنامه مسیرهایی را با نقشه های دقیق آفلاین ، محتوای سفرهای عمیق ، جاذبه های محبوب و نکات مربوط به خودی پیدا کنید.

ویژگی های City Maps 2Go

  • نسخه نامحدود PRO: با استفاده از این نسخه حرفه ای می توانید از یک نسخه کاملاً AD-Free از برنامه سفر محبوب لذت ببرید.
  • پوشش جهانی نقشه: هزاران مقصد در سراسر جهان ، تقریباً کل کره زمین را در بر می گیرد. پاریس، فرانسه؛ لندن، انگلستان؛ رم، ایتالیا؛ نیویورک ، ایالات متحده و سایر مقاصد مهم و بسیار مهم در اروپا ، آسیا ، آمریکا ، آفریقا و اقیانوسیه. مناطق مهم توریستی مانند هاوایی ، مایورکا ، قناری ها ، جزایر یونان ، ریوی فرانسه ، تایلند ، توسکانی یا کارائیب می توانند با بارگیری چند نقشه پوشش داده شوند.
  • نقشه های پر جزئیات: هرگز گم نشوید و جهت گیری خود را حفظ کنید. حتی بدون اتصال به اینترنت ، مکان خود را بر روی نقشه مشاهده کنید. خیابان ها ، جاذبه های تفریحی ، رستوران ها ، هتل ها ، زندگی شبانه و سایر POI ها را پیدا کنید و در مسیر پیاده روی مکان هایی که می خواهید ببینید کلیک کنید.
  • محتوای سفر در عمق: تمام اطلاعات را به صورت آفلاین و آزادانه قابل حمل داشته باشید. برای هر مقصد ، به اطلاعات راهنمای جامع و به روز راهنمای هزاران مکان ، جاذبه ها ، نقاط مورد علاقه و بسیاری از گزینه های رزرو هتل دسترسی داشته باشید.
  • جستجو و کشف: یافتن بهترین رستوران ها ، فروشگاه ها ، جاذبه های تفریحی ، هتل ها ، کافه ها و … جستجو بر اساس نام ، فهرست بندی ها را مرور کنید یا مکانهای مجاور را با استفاده از GPS دستگاه خود کشف کنید حتی به صورت آفلاین و بدون رومینگ داده.
  • نکات و توصیه ها را دریافت کنید: نکات و توصیه هایی از افراد محلی و گردشگران پیدا کنید. به دنبال محبوب ترین جاذبه ها ، رستوران ها ، فروشگاه ها ، هتل ها ، اماکن زندگی شبانه و … بروید.
  • برنامه های سفر و نقشه های سفارشی: مکانهایی را که می خواهید بازدید کنید ذخیره کنید و یک لیست خودکار ایجاد کنید. مکان های موجود ، مانند هتل یا رستوران پیشنهادی خود را روی نقشه بچسبانید. پین های خود را به نقشه اضافه کنید. هتل ها را از درون CityMaps2 انتخاب کنید و در همه مناطق اصلی از هاوایی تا ریوی فرانسه ، از اسکاندیناوی تا مایورکا ، از کارائیب تا توسکانی و برای همه کشورهایی مانند تایلند ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا یا اسپانیا پیدا کنید و رزرو کنید.
  • دسترسی آفلاین: نقشه ها و محتوای راهنما کاملاً بارگیری شده و در دستگاه شما ذخیره می شوند. همه ویژگی ها ، مانند جستجوهای آدرس و موقعیت GPS شما نیز به صورت آفلاین و بدون رومینگ داده ها کار می کنند (البته برای بارگیری اولیه داده ها یا رزرو هتل ها اتصال اینترنتی لازم است).
  • کیفیت داده: داده های نقشه و POI توسط OpenStreetMap تهیه شده و به طور مرتب توسط ما به روز می شوند. برای بررسی سطح جزئیات ، به www.openstreetmap.org بروید. همین مورد در مورد مقالات سفر ویکی پدیا نیز صدق می کند.

شما همچنین می توانید از برنامه City Maps 2Go به صورت آفلاین استفاده کنید و دیگر نیازی به حمل نقشه کاغذ شهر یا کتاب راهنما نخواهید بود. مهم نیست که آیا شما به مقصد برتر در ایالات متحده آمریکا ، اروپا یا آسیا سفر می کنید. نقشه های آفلاین و قابل تعاملی قابل اعتماد همیشه در جیب خود داشته باشید.

نرم افزار City Maps 2Go برنامه ای بسیار جامع و کاربردی در زمینه نقشه و مسیر یابی است که می تواند همسفر مفیدی برای کاربر در نقشه یابی و سفرها باشد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.