بازی هیجان انگیز City Speed Racing

گرافیک بسیار عالی به نسبت حجم

به همراه گیم پلی فوق العاده چالش برانگیز و واقع گرایانه

بدون نیاز به دیتا و قابل اجرا به صورت آفلاین

محصول استودیوی بازی سازی BringItOn Games بریتانیا

بازی های مسابقه ای و ماشین سواری هیچ وقت تکراری نمی شوند و می توان بعد از چندین دهه از تولد بازی های ویدئویی، این سبک از بازی ها را همچنان پیشتاز دانست. استودیوهای بزرگ و کوچک زیادی در این مسیر فعالیت می کنند و هر کدام بازی های مخصوصی در زمینه بازی های مسابقه ای عرضه کرده اند. استودیوی بی نام و نشان BringItOn Games کشور انگلستان نیز یکی از همین استودیوها می باشد که با ساخت بازی City Speed Racing به جمع سازندگان بازی های مسابقه ای افزوده شده است.

City-Speed-Racing

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی به نسبت حجم
  • جزئیات بالا در طراحی ها، نورپردازی ها و افکت های بصری مثل موشن بلور
  • گیم پلی بسیار چالش برانگیز و واقع گرایانه
  • صداگذاری مناسب و موسیقی متن جذاب
  • وجود ده ها ماشین اسپرت و مسابقه ای
  • قابلیت خرید ، ارتقا و رنگ آمیزی ماشین ها
  • قابلیت استفاده از نیترو جهت افزایش سرعت
  • قابلیت تنظیم کنترل بازی در 4 حالت مختلف
  • وجود 3 نمای دوربین مختلف و بسیار جذاب
  • قابلیت تنظیم گرافیک بازی در 3 حالت مختلف

City-Speed-Racing-2

بازی City Speed Racing

City Speed Racing عنوان یکی از بازی های مسابقه ای می باشد که برای اولین بار در 23 اکتبر 2015 در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شد. این بازی توسط استودیوی BringItOn Games بریتانیا ساخته و عرضه شده است. در اولین نگاه به نظر می رسد که با حجم کم این بازی به نسبت رقبا، می بایست با یک بازی ساده رو به رو باشیم. اما برعکس این طرز تفکر، بازی City Speed Racing از گرافیک بسیار عالی برخوردار است. همچنین وجود افکت های جذابی مثل Motion Bluer در حین استفاده از نیترو نیز باعث زیباتر شدن بخش گرافیکی بازی شده اند.

City Speed Racing انقدر جزئیات گرافیکی بالایی دارد که برای اجرای آن دستگاه های واقعاً قدرتمند نیاز است. اگرچه گرافیک و جزئیات بالای بازی باعث شده است تا برای اجرای آن دستگاه های قدرتمند مورد نیاز باشد، اما بهینه سازی مناسب و قابلیت تنظیم گرافیک در 3 حالت مختلف باعث شده است تا این بازی بر روی دستگاه های میان رده نیز قابل اجرا باشد.

از گرافیک بازی که بگذریم به بخش گیم پلی آن می رسیم. گیم پلی بازی City Speed Racing به گفته سازندگان تماماً بر روی اصول واقع گرایانه و فیزیکی ساخته شده است. این یعنی شما برای انجام این بازی می بایست یک زبردست و آشنا به اصول واقع گرایانه و این سبک از بازی ها باشید. کنترل ماشین برای هندلینگ یک چالش بسیار بزرگ می باشد که احتمالاً در اولین اجرای بازی این مورد شما را غافل گیر می کند و حتی ممکن است شما را به فکر حذف بازی بی اندازد! اما اگر اهل مبارزه و چالش باشید، بعد از چند دقیقه قلق آن را متوجه می شوید.

در این بازی سوپر خودروهای اسپرتی همچون Nissan Skyline GTR R35 ، Porsche Carrera 911 ، Nissan 350Z و Lamborghini Murcielago 2015 وجود دارند که با کسب امتیاز و پول می توانید آن ها را آنلاک کرده و خریداری کنید. همچنین شما قادر خواهید بود تا خودروهای خود را مدیریت کرده و قبل از شروع هر بازی آن ها را رنگ آمیزی کنید.