Clash of Lords: Guild Castle

بازی انلاین و استراتژیک Clash of Lords

گیم پلی استراتژکی بسیار زیبا و جذاب

آیتم ها و ویژگی های بسیار متنوع

بیش از 10,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

Clash of Lords عنوان یک بازی فوق العاده زیبا در سبک استراتژیک و البته انلاین می باشد که جزو شاهکار های استودیو سازنده یعنی IGG می باشد. بازی نبرد فرمانروایان که همینک به توضیح نسخه 1 ان می پردازیم، در همان ابتدای عرضه خود توانست امتیاز بالایی را در گوگل پلی به دست اورد و جزو بازی های تاپ ریت به حساب اید. کلش او لردز همانند اکثر بازی های استراتژیک دیگر، عناصر اصلی ژانر استراتژیک را دارا می باشد. به طوری که شما در ان باید قلعه ای غیر قابل نفوذ ایجاد کنید که به صورت تدریجی می توانید ارتقاء دهید و به نبرد با دیگر بازیکنان سراسر جهان بپردازید. بازی با یک روال طبیعی از جنگ و غارت منابع دیگر بازیکنان و نیز دفاع از قلعه خود اجرا می شود.

دانلود بازی Clash of Lords
ویژگی ها :

  • کنترل مطلق بازی و تسلط بر کاراکتر های مورد نظر
  • امکان فعالسازی مهارت ها و توانایی های قهرمانان در جنگ به صورت آنی
  • امکان جفت سازی قهرمانان و نیروها در حالت غارت
  • امکان بازی در نه حالت متفاوت در برابر بازیکنان و یا خود محیط
  • امکان مبارزه با دوستان خود توسط سیستم جدید بازی
  • امکان ساخت و ساز به همراه چینش مواضع دفاعی مختلف
  • نبرد های بسیار ساده اما جذاب و منحصر به فرد
  • امکان حمله و انتقام گرفتن از مهاجمان
  • گیم پلی بسیار جذاب و اعتیاد اور با گرافیک زیبا

 معرفی بازی Clash of Lords

شاید تا 5، 6 سال پیش که هنوز خبر انچنانی از گوشی های هوشمند و یا سیستم عامل اندروید بالا نبود، توجه انچنانی به بازی های استراتژیکی که می توانند به این راحتی و زیبایی بر روی گوشی اجرا شوند، نمی شد. البته ناگفته نماند که وضعیت اینترنت کشورمان هم در حدی نبود که بازی های استراتژیک و انلاین که نیازمند به اتصال اینترنت هستند، به راحتی اجرا شوند. خوشبختانه فعلا شرایط بسیار خوبی فراهم شده و تقریبا می تواند گفت هر کسی می تواند بازی های استراتژیک و انلاین را به لطف شرایط موجود اجرا کند.

همین عامل باعث شده که بازی های استراتژیک، در حال حاضر به یکی از محبوب ترین ژانر های بازی های اندرویدی تبدیل شوند. بازی نبرد فرمانروایان یک بازی استراتژیک می باشد که ابتکاری جدید در این ژانر به خرج داده است. بازی در نه حالت مختلف قابل اجراست که شما باید قهرمانان مختلف را به همراه نیرو های دیگر جمع اوری کنید و یک دژ مستحکم در برابر حملات خارجی ایجاد کنید. یادتان باشد منابع بازیکنان را غارت کنید، تا برای ارتقاء پایگاه خود از ان استفاده کنید. شما می توانید به تنهایی بازی کنید و یا اینکه وارد یک تیم شوید تا با دوستان و یا دشمنان خود مبارزه کنید.