برنامه انتقال فایل CM Transfer – Share files

افزایش سرعت انتقال فایل ها تا 80 برابر بلوتوث

یکی از مشکلاتی که در انتقال فایل ها با بلوتوث وجود دارد این است که در این روش، سرعت بسیار پایین است و برای انتقال دادن فایل ها مدت زمان زیادی باید منتظر بمانید. به همین دلیل است که در چند سال اخیر شاهد عرضه برنامه هایی برای انتقال دادن فایل ها از طریق وای فای بوده ایم که با استفاده از انها سرعت انتقال فایل ها بسیار افزایش می یابد. این بار نیز در سایت برترین های اندروید قصد معرفی یکی از همین برنامه ها را داریم که با استفاده از آن می توانید مانند Shareit فایل ها را با سرعت بسیار بالایی انتقال دهید.

CM Transfer – Share files v2.0.7.0013 دانلود برنامه انتقال سریع فایل ها

CM Transfer – Share files به عنوان یکی از قدرتمندترین و سریع ترین برنامه های انتقال دهنده فایل برای اسمارت فونهای اندروید شناخته می شود. این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده و در عین حال جذابی می باشد که امکان انتقال فایل ها را برایتان امکان پذیر کرده است. سرعت انتقال فایل این نرم افزار 80 بار از بلوتوث بیشتر است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فایل های مختلف نظیر عکس ها، موسیقی ها، ویدئو ها و …. را به سادگی انتقال دهید.

بهترین زمان استفاده از برنامه CM Transfer

► هنگامی که شما می خواهید یک برنامه جالب را در اوقات ملاقات با دوستتان، به اشتراک بگذارید

► هنگامی که شما در حال مشاهده یک فیلم هستید، به یک آهنگ احساسی گوش می دهید و یا در حال انجام یک بازی سرگرم کننده هستید و می خواهید که دوستتان نیز ان را تجربه کند.

► هنگامی که شما دوست دارید تصاویری بسیار زیبایتان را با هم سفرتان به اشتراک بگذارید

► هنگامی که به طور اتفاقی کسی را مشاهده می کنید که کنارتان ایستاده است و به یک فیلم جذاب نگاه می کند و دوست دارید که آن فیلم برای شما نیز فرستاده شود.