Code Asylum Action RPG Offline

بازی اچ دی کد پناه گاه Code Asylum

Code Asylum بازی جدید و فوق العاده زیبا با طراحی خارق العاده و دنیای ازاد و بزرگ است که در سبک بازی های اکشن از استودیوی ASZ Studio برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. در این بازی زیبا، شما به عنوان یک پناهنده وارد دنیایی بزرگ با شرایط سخت خواهید شد که برای نجات جان خود نیز باید به نقش افرینی پرداخته و خود را به امنیت برسانید.

ویژگی ها:

  • قابلیت تسخیر یک کمپین تک نفره برای اموزش و ازمایش مهارت های خود
  • دارای سه کلاس مختلف برای اموزش و ارتقا قدرت جنگجو یان، ارچر و جادوگر
  • قابلیت کاوش و سفر در 5 مکان متنوع مانند صحرا، زمین های سرسبز، و…
  • دارای بیش از 20 نوع مهارت منحصر به فرد با قابلیت ارتقا و افزایش ان ها
  • دارای هوش مصنوعی برای تجربه یک مبارزه واقعی با طراحی واقع گرایانه
  • در دسترس بودن انواع سلاح های مختلف شمشیر، تبر، کمان و…

داستان Code Asylum در مورد پادشاهی اوانگا است که به خوبی و خوشی در حال زندگی و ثبات بوده است و جنگ های کوچک و بزرگ باعث شده تا برای امنیت اجازه ورود به کسی را ندهند و یا اگر می دهند شرایط سختی را پیش رویشان بگذراند و قوانین سختی را برایشان در نظر بگیرند. حال شما به عنوان یک پناهنده ماجراجویی جدید خود را در دنیایی بزرگ اغاز کرده و هر لحظه امکان کشته شدن شما نیز وجود دارد. بنابراین کنترل و هدایت کارکتر اصلی را بر عهده  گرفته و در دنیایی بزرگ به نقش افرینی پرداخته و داستان را پیش ببرید تا بتوانید سناریو پایانی مناسبی را برای ان رقم بزنید.

بی شک تسخیر یک کمپین تک نفره برای اموزش و ازمایش مهارت های خود در سه کلاس مختلف برای جنگجو،ارچر و جادوگر برای کاوش دنیای بزرگ با 5 مکان صحرا، زمین های سرسبز، صخره ها و … با بیش از 20 مهارت منحصر به فرد و  انواع سلاح های مختلف مانند شمشیر، تبر، کمان و … سرگرم کننده بوده و با فضا سازی های اکشن به خوبی میتواند شما را در دل استان غرق کند. گفتنی است که گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت بی نظیری ارائه شده است که در کنار گیم پلی حرفه ای خود جای صحب را برای کسی نگذاشته است و به راحتی میتوانید ساعات خوبی را در اوقات فراغت شما رقم بزند.