بازی فکری و سرگرم کننده ترکیب و تعمیر قطعات شکسته در اصلاح کل Colfix

Colfix نام یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده با موضوع داستانی منحصر به فرد فکری و گیم پلی کلاسیک برای اسمارت فون های اندرویدی است که توسط استودیو بازیسازی David Fuster Signes برای سیستم عامل های اندرویدی طراحی و عرضه شده است. در این بازی جذاب برای رسیدن به هدف، ترکیبی از حداقل 3 عدد را  دریافت کنید.

Colfix

ویژگی ها:

  • گیم پلی اعتیاد اور و سرگرم کننده
  • دارای چالش های نفس گیردر هر مرحله
  • امکان ترکیب و تعمیر قطعات شکسته
  • افزایش هوش و تمرکز قوای ذهنی
  • امکان دستیابی و ارتقا ابزارهای کاربری و خاص
  • کم حجم و سازگاری بازی

 

در بازی فکری Colfix در طول ماجراجویی های چالش برانگیز و هیجان اور شما باید قطعات خاص، ترکیبات بزرگتر و قطعات شکسته را تعمیر کنید. شما می توانید در ماموریت های سخت تر از ابزارهای کوجود در بازی کمک بگیرید، اما مطمئن شوید که انرژی کافی برای استفاده از انها دارید. این بازی فکری نیازمند تمرکز بالا و توانایی تصمیم گیری صحبح و سریع است. سعی کنید با پشت سر گذاشتن چالش های نفس گیردر هر مرحله، ابزارهای کاربری و خاص را بدست اورید و از انها برای کمک به دستیابی به اهداف خود استفاده کنید. گیم پلی بازی در نوع خود قابل قبول و کاربر پسند است.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام