بازی رانندگی Colin McRae Rally

دارای گرافیک HD بسیار عالی

بازی هایی که در سبک ریسینگ عرضه می شوند عمدتا از طرفداران بیشتری نسبت به بازی های دیگری برخوردار می باشند و دلیل این امر نیز هیجان بسیار بالایی است که این دسته از بازی ها دارند. به ویژه بازی هایی که در سبک مسابقه ای عرضه میشوند بیشتر کاربران را مجذوب خودشان می کنند. اگر شما نیز از طرفداران همین سری از بازی ها هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Colin McRae Rally را از دست ندهید.

Colin-McRae-Rally

ویژگی ها:

  • انجام مسابقات حرفه ای رالی در سطوح مختلف
  • انتخاب ماشین دلخواه از میان چندین ماشین دلخواه
  • کنترلر بسیار عالی و روان از طریق تکان دادن گوشی
  • گرافیک کم نظیر و بسیار عالی و فیزیک واقع گرایانه

 

Colin McRae Rally نام بازی هیجان انگیز در سبک مسابقات ریسینگ ویژه گوشی های اندرویدی می باشد که در ان مهارت های شما در رانندگی به چالش کشیده خواهد شد. در این بازی شما باید در مسابقات مختلف رالی شرکت کرده و با نشان دادن مهارت هایتان بتوانید رتبه نخست را در میان رقیب هایتان به دست بیاورید.

سطح های مختلف رانندگی و حتی انواع مسابقات مختلف در Colin McRae Rally برای کاربران در نظر گرفته شده است که انتخاب کردن آن با شماست. با به دست آوردن رکورد در هریک از سطح ها، سطح های بالاتری را برای خودتان باز کنید.

در این بازی ماشین های مختلف مسابقه ای برای کاربران در نظر گرفته شده است. شما می توانید ماشینی که مورد نظرتان را انتخاب کرده و با استفاده از آن در مسابقات شرکت کنید. همچنین امکان شخصی سازی و ارتقاء این خودرو را نیز خواهید داشت و می توانید ماشین انتخابی را ارتقاء دهید یا آن را تغییر رنگ و ظاهر دهید.

کنترلر بازی Colin McRae Rally بسیار عالی طراحی شده است که در ان شما تنها با چرخاندن گوشی به سمت های چپ و راست می توانید ماشین خود را به همین سمت ها نیز هدایت کنید.

این بازی دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. محیط بازی و ماشین ها بسیار عالی و واقع گرایانه طراحی شده اند و شما تجربه یک مسابقه بی نظیر را در Colin McRae Rally خواهید داشت.