ColorPlanet® Oil Painting Color by Number Free

بازی ColorPlanet عنوانی جذاب و مهیج در سبک بازی های سرگرم کننده است که توسط تیم توسعه Games Vessel طراحی و منتشر شده است. این بازی جذاب به عنوان یک بازی رنگ برای بزرگسالان دارای طراح هایی مختلفی شامل گلها، حیوانات، مردم، غذاها، مناظر، ساختمانها، تعطیلات و کتابهای رنگ آمیزی بیشتر از سایر بازی های جلوه نقاشی رنگ روغن است.

بازی ColorPlanet نسبت به سایر بازی های رنگ آمیزی برای برنامه های بزرگسالان واقع بینانه تر است. با اعداد رنگ ها، به رنگ آمیزی و نقاشی بپردازید تا هر اثر به صورت هنری نمایان باشد. خلاقیت خود را در این برنامه عکس به شماره و رنگ به شماره برای بزرگسالان نشان دهید.

ویژگی های بازی ColorPlanet 

  • کتاب های مختلف رنگ آمیزی به تعداد رایگان رنگ.
  • کتاب های جدید رنگ آمیزی به صورت رنگ روغن.
  • کتاب رنگ آمیزی توصیه شده توسط ویراستاران را کاوش کنید.
  • دارای پالت های رنگی مفید هنگام رنگ آمیزی با اعداد در بازی های نقاشی.
  • ویرایشگر راهنمایی دهنده برای شما طرایخ شده است تا هرگز شماره رنگ را گم نکنید.
  • از شاهکارهای طراحی خود با دوستان علاقه مند به رنگ آمیزی، آنها را به اشتراک بگذارید.
  • عکس خود را با استفاده از رنگ های دارای شماره مانند یک هنرمند در این برنامه رنگ آمیزی کنید.

ColorPlanet یک بازی رنگ آمیزی به همراه شماره است که، جلوه بصری رنگی دارد که باعث می شود صفحات رنگی اثر نقاشی رنگ روغن نزدیک به واقعیت به نظر برسند. کتاب رنگ آمیزی شامل نقاشی رنگ روغن، بوم و آب رنگ از سایر بازی های نقاشی متفاوت تر است.

بازی ColorPlanet دارای پالت های رنگی مفیدتری نسبت به سایر بازی های رنگ آمیزی است. در این برنامه که برای بازی بزرگسالان ارائه شده است، راهنمایی های رنگ آمیزی را رایگان و با دسترسی آسان در اختیار کاربران قرار می دهد. در این برنامه، برای هر رنگ یک عدد (شماره) وجود دارد، که به شما نشان می دهد که کجا رنگ را قرار دهید و چگونه عکس خود را با شماره رنگ نقاشی کنید.

در بازی ColorPlanet تعداد زیادی کتاب رنگ آمیزی رایگان وجود دارد که می توانید آنها را رنگ کنید. صفحات مختلف رنگ آمیزی در این بازی به صورت رایگان وجود دارد تا تمام نیازهای شما را پر کند. این برنامه رنگی شامل تصاویر جلوه های رایگان رنگ روغن، مانند اسب شاخدار، کریسمس، دختر، حیوانات و … دیگر برای بزرگسالان است.

در گیم پلی بازی ColorPlanet استفاده از این بازی های نقاشی برای رنگ آمیزی با تعداد طرح برای نقاشی رنگ روغن قرار گرفته است. برای رنگ آمیزی کتاب های رنگ آمیزی جلوه نقاشی رنگ روغن، با استفاده از شماره رنگ ها از طراحی های خود لذت ببرید. در بازی رنگ آمیزی، شماره ها را رنگ کنید.

بازی Color Planet، دارای کتابهای رنگ آمیزی اثر نقاشی رنگ روغن به تعداد بسیار است. با استفاده از این بازی رنگ آمیزی، می توانید با رنگ آمیزی عکس مورد علاقه خود بر اساس شماره، همزمان استراحت کنید و طراحی های زیبایی را خلق کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.