Colt Express بازی مثال زدنی کلت اکسپرس با اجرای آنلاین

Colt Express یکی دیگر از بازی های تخته ای می باشد ه بازی با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی انتشار یافته است که استودیو سازنده بازی Asmodee Digital می باشد.

Colt Express یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده در سبک تخته ای می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی جذاب داستان دزدی از قطار آن هم در غرب وحشی را به نمایش می گذارد،بازی که شما باید با فکر کردن و تمرکز کامل مراحل آن را پشت سر بگذارید. مراحل بسیار زیادی در این بازی تعبیه شده است که به زیبایی و جذابیت آن بسیار افزوده است.

دانلود Colt Express

ویژگی ها :

  • گیم پلی تاکتیکی و غیر قابل پیش بینی بودن بازی
  • حالت گسترده داستان تحت تاثیر 6 کاراکتر،هر کدام دارای ویژگی های خاص خود
  • قابلیت آنلاین بازی به صورت چند نفره
  • امکان ارتباط داشتن با بازیکنان آن هم از سراسر دنیا
  • داشتن یک لیست از دوستان خود و قابلیت ارتباط داشتن با آنها
  • داشتن گرافیک با وضوح بسیار بالا

معرفی بازی Colt Express

در Colt Express بازی هیجان انگیز دزدی از قطار شاهد یک بازی با جذابیت و سرگرم کنندگی بالا را مشاهده و تجربه خواهید کرد. در این بازی که دارای یک گیم پلی تاکتیکی و غیر قابل پیش بینی نیز می باشد امکانات زیادی در نظر گرفته شده است. این بازی قابلیت آنلاین بودن را نیز دارد و شما به راحتی می توانید با بازیکنان دیگر از سرتاسر جهان ارتباط برقرار نمایید،همچنین یک لیستی از دوستانتان نیز برایتان قرار داده می شود که امکان ارتباط مستقیم را نیز دارد. در این بازی شما شاهد 6 کاراکتر خواهید بود،کاراکتر یا شخصیت هایی که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های خاص خودشان را دارا هستند و شما با انتخاب هر کدام از این کاراکترها می توانید بازی را انجام داده و از مراحل آن لذت ببرید. این بازی دارای یک گرافیک عالی نیز می باشد.