بازی فوق العاده زیبا و اعتیاد اور Command and Control: Spec Ops HD

گیم پلی استراتژیکی بی نظیر و عالی

با کسب امتیاز کم نظیر 4.9 از 5 در گوگل پلی

Command and Control: Spec Ops HD يک بازي بسيار زيبا و استراتژي مي باشد که توسط استوديوي معروف C&C Game Studio ساخته شده است و در سبک تاور ديفنس اجرا مي شود ! بازي دستور و کنترل : عمليات ويژه در مورد جنگي تمام عيار در مقابل يک سنديکاي فاسد مي باشد که بازيکن براي مقابله با اين اتحاديه بايد 16 ماموريت چالش بر انگيز را در نقاط مختلف جهان به اتمام برساند ! اين بازي توانسته است امتياز کم نظیر 4.9 را در گوگل پلي به دست اورد که نشان دهنده بي نظير بودن گيم پلي ان مي باشد !

دانلود Command and Control: Spec Ops HD
ویژگی ها :

  • جنگ با هدف خاص : مقابله با اتحاديه
  • گرافيک فوق العاده زيبا و با کيفيت
  • بيش از 16 ماموريت جذاب و چالش بر انگيز
  • طيف وسيعي از سلاح هاي مختلف و جالب
  • گيم پلي بي نهايت جذاب و اعتياد اور
  • کسب امتياز 4.9 از 5.0 در گوگل پلي
  • گيم پلي استراتژي بسيار زيبا در سبک تاور ديفنس
  • بازي در نقش فرمانده

در بازي زيباي Command and Control: Spec Ops HD شما در نقش يک فرمانده ظاهر خواهيد شد که بايد از نفوذ دشمنان به منطقه تحت اختيار خود محافظت کند و حملاتشان را سرکوب کند ! گيم پلي بازي به صورت يک درگيري نظامي مدرن اجرا مي شود که شما بايد کنترل تمامي نيرو هاي نظامي خود را به عهده گرفته و نيرو هاي دشمن را متوقف سازيد ! استراتژي و تاکتيک هاي منحصر به فرد خود را در اين بازي اندرويدي به نمايش در اوريد و تمامي تانک ها , سربازان و ديگر تجهيزات مختلف نظامي دشمن را در موقعيت و لوکيشن هاي مختلف سرکوب کنيد ! همچنين مي توانيد سلاح هاي خود را ارتقاء دهيد و يا سلاح هاي جديدي را انلاک کنيد تا نتيجه مبارزات خود را بهبود بخشید ! اما يادتان باشد وظيفه اصي شما جلوگيري از ورود دشمن به پايگاه شما به هر قيمتي مي باشد چرا که در غير اينصورت شکست خواهيد خورد !


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام