جدیدترین نسخه برنامه Computer File Explorer

برای مدیریت فایل های داخل حافظه ی گوشی های اندرویدی باید از برنامه های مدیریت فایل استفاده کنید. این برنامه ها با محیط های مختلف و ویژگی های متفاوتی که به کاربران ارائه می دهند می توانند مورد استفاده ی آن ها قرار گیرند.

برنامه Computer File Explorer یک برنامه ی عالی جهت مدیریت فایل های موجود در گوشی اندرویدی شماست. همان طور که از نام این برنامه پیداست یک برنامه ی مدیریت فایل است که با الگو گیری از کامیپوتر و سیستم عامل ویندوز ساخته شده است. رابط کاربری برنامه شبیه به فایل اکسپلورر ویندوز بوده و اگر به محیط کاربری برنامه های اینچنینی اندروید عادت ندارید می توانید با استفاده از آن به مانند ویندوز خود فایل های گوشی خود را مدیریت کنید. پنجره های مختلفی که باز کرده اید و به پوشه های مختلف رفته اید در نوار پایین برنامه برای شما به نمایش در امده و مانند تسکبار ویندوز می توانید به پنجره های مختلف از طریق ان بروید.

Computer File Explorer دانلود برنامه مدیریت فایل با ظاهر کامپیوتر

ویژگی های برنامه Computer File Explorer

  • مدیریت فایل های گوشی مانند ویندوز
  • نمایش پنجره های باز در پایین صفحه
  • امکان مدیریت فایل های تصویری ، صوتی ، تصاویر و برنامه ها
  • نمایش برنامه های باز و امکان بستن آن ها
  • امکان دسترسی به فایل های کامپیوتر که بر روی شبکه محلی به اشتراگ گذاشته شده
  • نمایش تصاویر بند انگشتی برای برنامه ها و تصاویر
  • امکان مدیریت فایل های فشرده ZIP
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه Computer File Explorer می توانید به راحتی فایل های موجود در گوشی خود را به سبک فایل منیجر ویندوز مدیریت کنید. می توانید به پوشه های مختلف رفته و همزمان آن ها را باز کنید. در ناور پایین برنامه پنجره هایی که باز کرده اید به نمایش در می آید و می توانید به راحتی از پوشه ای به پوشه ی دیگر بروید. می توانید به فایل هایی که توسط کامپیوتر خود به اشتراک گذاشته اید دسرسی پیدا کرده و از طریق برنامه آن ها را مشاهده کنید.

فایل های مختلف تصویری و صوتی توسط برنامه پشتیبانی شده و امکان مشاهده ی ان هارا دارید. می توانید فایل های فشرده Zip را در برنامه مشاهده کرده و آن ها را از حالت فشرده خارج کنید.تمامی ویژگی های اصلی دیگر برنامه های مدیریت فایل در این برنامه وجود دارد و می توانید با استفاده از ان ها به راحتی فایل های موجود در گوشی خود را مدیریت کنید.