Construction Simulator 2

Construction Simulator 2 یک بازی شبیه سازی جذاب

4.19 دلار در گوگل پلی و رایگان در APKTOPS

یکی از بهترین بازی های شبیه سازی

Construction Simulator 2 نام یک بازی شبیه سازی جذاب می باشد. این بازی توسط استودیو بازی سازی astragon Entertainment GmbH طراحی شده است که بازی همان مسیر نسخه 2014 خود را ادامه می دهد ولی این بار با ویژگی و آیتم های بسیار جذاب تر نسبت به قبل. با توجه به فروشی بودن بازی توانسته بیش از 5 هزار بار از گوگل پلی خریداری شود.

دانلود Construction Simulator 2

ویژگی ها :

  • شباهت بالای بازی نسبت به Construction Simulator 2014
  • دارای ماشین آلات هایی نظیر Liebherr, Palfinger, Bell, STILL, and ATLAS. Dig و…
  • امکان بازی در بیش از 60 ماموریت جذاب
  • گیم پلی اعتیاد آور به صورت حرفه ای
  • قابلیت آزاد سازی آیتم های مختلف
  • گرافیک اچ دی و 3 بعدی

معرفی بازی Construction Simulator 2

در این بازی شبیه سازی برای شما 36 نوع ابزار و ماشین مختلف تهیه شده است که با استفاده از آن ها باید مکان هایی که برای شما در نظر گرفته اند را تکمیل کنید. ماموریت های بازی به گونه ای طراحی شده اند که با پیش روی شما در بازی آن ها سخت و سخت تر خواهند شد. همچنین می توانید با جمع آوری هزینه های خود آیتم های متنوعی را آزاد کنید تا در حین ساخت و ساز برای شما مفید واقع شوند. کار های مهندسی را در ساخت و ساز باید در نظر داشته باشید.

این بازی دارای گرافیکی به صورت اچ دی می باشد که این ویژگی بازی سبب خواهد شد تا با بهترین کیفیت ممکن توانایی اجرای گیم را داشته باشید. از بخش دیگر بازی می توان به صدای زیبای آن اشاره نمود که برای هر یک از اجزای بازی نیز صدا هایی اعمال شده اند تا زیبایی بازی دو چندان شود.