Construction Simulator 2014

بازی شبیه سازی ساخت و ساز Construction Simulator 2014

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه دیتای 4 پردازنده مختلف

با گرافیک بسیار دیدنی

بازی های شبیه سازی که برای گوشی های موبایل عرضه می شوند، به دلیل ماهیت و گیم پلی مشارکتی که دارند، همیشه طرفدارهای خاص خود را داشته اند. این بار در سایت ApkTops بازی شبیه سازی ساخت و ساز Construction Simulator 2014 که به عنوان یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین بازی های موبایل به حساب می آید، را برایتان آماده کرده ایم.

Construction-Simulator

ویژگی ها:

  • دارا بودن 14 ماشین مخصوص ساخت و ساز کمپانی های بزرگی مانند LIEBHERR, MAN و STILL با طراحی بسیار واقع گرایانه و عالی
  • دارا بودن گرافیک بسیار عالی سه بعدی و خیره کننده
  • کنترل بسیار واقع گرایانه و عالی ماشین های ساخت و ساز و بهینه سازی شده برای دستگاه های موبایل
  • دارا بودن مکان های مختلف برای ساخت و ساز نظیر ژنراتورهای بادی، استخر، ساختمان مدرسه و شهرداری
  • برای کسانی که تازه شروع کرده اند: قابلیت تغییر کنترل بازی از حالت Arcade به حالت professional control 
  • دارا بودن زمینی بسیار بزرگ جهت کشتی رانی و قایق رانی
  • نردبان موفقیت: تبدیل شدن از یک کارگر معمولی به یک سرمایه دار بسیار بزرگ

 

Construction Simulator 2014 یکی از بهترین عناوین شبیه سازی ساخت و ساز در گوشی های اندروید به حساب می آید که امکان طراحی و ساخت سازه های مختلف نظیر خانه، مدرسه، سازمان های اداری، آپارتمان و … را در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این نرم افزار می توانید سازه هایی بسیار بزرگ ایجاد کنید. با استفاده از این بازی، گوشی همراه شما به یک شهرساز مجازی تبدیل خواهد شد که مدیریت ان نیز بر عهده شما خواهد بود.

ساخت و سازها در این بازی اندروید مانند یک ماموریت به شما محول خواهند شد که باید بتوانید این ماموریت ها را با موفقیت پشت سر بگذارید. برای انجام ساخت و سازها 14 ماشین متفاوت و سنگین از کمپانی های خودروی سازی نظیر LIEBHERR, MAN و STILL در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هرکدام از این وسایل نقلیه برای انجام کار خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت و شما می توانید در زمان های مناسب برای انجام هر کار، از ماشین مناسب استفاده کنید. همان طور که گفتیم، بازی به صورت ماموریتی انجام می شود که در ان ماموریت ها به شما محول خواهند شد و شما وظیفه دارید که آنها را با موفقیت انجام دهید. ماشین هایی که در این بازی قرار دارند، بسیار راحت کنترل می شوند. در این بازی تلاش شده است تا کنترل بازی ها بسیار پیشرفته و عالی انجام شود. نکته بسیار جالب در مورد بازی، کنترل کردن مختص هر ماشین سنگین می باشد. به این معنی که در Construction Simulator برای هر ماشین کنترل آن، به صورت جداگانه طراحی شده است و شما برای کنترل کردن هر ماشین، باید کارهای متفاوتی انجام دهید. کنترل کردن ماشین ها بسیار واقع گرایانه و مشابه کنترل همان ماشین به صورت فیزیکی، طراحی شده است که همین موضوع هیجان بازی را افزایش خواهد داد و شما تصور خواهید کرد که به واقع راننده یکی از همین خودروها هستید!

برای کسانی که اولین بار است Construction Simulator را انجام می دهند، بازی به صورتی کنترل خواهد شد (کنترل مبتدیانه) که این افراد بدون هیچ مشکلی قادر به مدیریت ان خواهند بود. با پیشرفت در بازی می توانید کنترل حرفه ای را به دست بگیرید و به صورت حرفه ای بازی را تحت کنترل خودتان داشته باشید. در این بازی شما به عنوان یک کارگر معمولی پیشرفت خواهید کرد و به یک تاجر بسیار بزرگ و ثروتمند تبدیل خواهید شد.

استودیوی بازیسازی astragon Software GmbH برای این بازی گرافیک و محیطی بسیار عالی را در نظر گرفته است، به طوری که شما شاهد گرافیک اچ دی بسیار خیره کننده و عالی خواهید بود. طراحی ماشین ها و سازه ها، به عنوان یک بازی موبایل، بسیار عالی کار شده است و به ویژه که شما برای هر کار مختلفی یک ماشینی متفاوت استفاده می کنید که دارای پیکربندی یک ماشین واقعی است. برای هر سازه مکان مناسب و مختص همان سازه در نظر گرفته شده است که شما باید ان سازه را در همان محل بسازید. این محل، به عنوان بهترین مکان برای آن ساخت و ساز به حساب می آید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:

  • پردازنده یک گیگاهرتزی دو هسته ای
  • 1 گیگابایت RAM
  • اندروید 4.0.3 و بالاتر