دفترچه تماس ساده و مدیریت مخاطبین ContactsX

ContactsX نام نرم افزاری کاربردی و مفید برای تجربه یک تماس ساده است که برای استفاده اسان دستی با رابط کاربری شیک طراحی شده است.با استفاده از این نرم افزر جدید و پر کاربرد به راحتی میتوانید مخاطبین خود را دسته بندی و مدیریت کرده و به انها دسترسی سربع تر و بهتری داشته باشی. کفتنی است که این نرم افزار توسط شرکت سازنده موفقی به نام Snow Technology برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و عرضه شده است.

ContactsX

ویژگی ها:

  • قابلیت گروه بندی پوشه ها، ایجاد گروه در لیست تماس و …
  • امکان اعمال تم های مختلف با رنگ های جذاب
  • قابلیت تنظیم اندازه متن و تنظیم نوار اندازه فهرست
  • مدیریت لیست مخاطبین و دسترسی سریع به ان
  • دارای رابط کاربری ساده و بسیار شیک

 

قابلیت گروه بندی پوشه ها، ایجاد گروه در لیست تماس، نمایش و مخفی کردن انها، جستجوی بر اساس نام، نام مستعار، سازمان، شماره تلفن و … در ContactsX امکان پذیر است. از دیگر قابلیت های این برنامه کم نظیر میتوان به سقارشی سازی قابلیت های ان و انتخاب رنگ تم و تغییر رنگ های پس زمینه ان اشاره کرد. همچنین تنظیم اندازه متن و تنظیم نوار اندازه فهرست نیز قابل تغییر است. با استفاده از این برنامه کاربردی لیست مخاطبین خود را در یک محیط کاربری بسیار شیک و شخصی مدیریت و کنترل کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام