COOKING DASH

بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده COOKING DASH

سبک بسیار محبوب و چالش برانگیز مدیریت زمان
با گیم پلی جذاب و ساده در زمینه آشپزی و مدیریت رستوران
محصولی از کمپانی GLU

از نظر خیلی از بازیکنان بازی ها تنها برای سرگرم شدن می باشند. اما واقعیت این است که بازی های امروزی دارای دو بعد اصلی می باشند. بعد اول سرگرمی و بعد دوم بخش آموزشی آن ها می باشد. آموزش هایی که ما می توانیم از طریق بازی ها به دست بیاوریم نیز در دسته های مختلف قرار می گیرند. مثلاً می توانیم با انجام بازی های پازلی و فکری قدرت حافظه خود را افزایش دهیم و یا حتی با انجام بازی های ترسناک یا مهیج باعث شویم تا سوخت و ساز بدن به واسطه ترشح آدرنالین بهتر شود.

اما نوع دیگری از تمرین های ذهنی در بازی های امروزی دیده می شود و آن هم به چالش کشیدن تمرکز و هوش و حواس می باشد. بازی هایی که با این مضمون عرضه می شوند اغلب به عنوان بازی های مدیریتی یا مدیریت زمان شناخته می شوند. در این مطلب قصد معرفی یکی از بهترین آثار عرضه شده در این سبک را داریم.

COOKING DASH بازی کوکینگ دش

ویژگی های بازی کوکینک دش

  • سبک پر طرفدار مدیریت زمان
  • دارای گیم پلی ساده، بسیار سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز
  • به چالش کشیده شدن ذهن و تمرکز شما برای مدیریت چندین بخش مختلف به صورت همزمان
  • گرافیک فانتزی رنگارنگ و طراحی های مناسب
  • قابلیت کسب ارتقاء در بخش های مختلف
  • قابلیت خرید و استفاده از امکانات و تجهیزات گوناگون
  • دارای بخش آموزشی برای آموزش دادن نحوه بازی
  • ایفای نقش برای مدیریت کامل رستوران با پخت و پز غذاها و رسیدگی به سفارشات مشتریان
  • دارای بخش داستانی و رقابت با دیگر آشپزهای مطرح و شرکت در مسابقات معروف TV Chef

بازی COOKING DASH اندروید

بازی COOKING DASH نسخه معتبر سال 2015 بازی کوکینگ دش می باشد که توسط کمپانی GLU ساخته و عرضه شده است. در این بازی شما در نقش خانم جوانی با نام Flo می باشید و به دنیای آشپزی سفر می کنید. اگرچه در ظاهر این بازی ساده و تنها برای سرگرم شدن می باشد، اما بهتر است بدانید COOKING DASH دارای محتوای داستانی جذابی می باشد.

Flo صاحب یک رستوران بوده و آشپز این رستوران نیز می باشد. او به خاطر دست پخت بی نظیرش به زودی توسط مردم شهر معروف می شود. شما باید در نقش Flo این رستوران را مدیریت کنید. وظایف اصلی شما در دو دسته پخت و پز و رسیدگی سریع به مشتریان خلاصه می شود. اگر به هر کدام دیر رسیدگی کنید با مشکلاتی مواجه می شوید که در نهایت از امتیاز نهایی شما می کاهند.

Flo با دیگر آشپزهای رستوران های معتبر شهر در حال رقابت است. به تازگی یک مسابقه تلویزیونی چالش برانگیز به نام TV Chef بین آشپزهای برتر برگزار شده است و همانطور که شرکت و پیروزی در این مسابقه برای هر آشپزی بسیار مهم است، برای Flo نیز یک فرصت عالی می باشد. Flo آرزوی شرکت در این مسابقات و کسب رتبه برتر را دارد. پس به او در این مأموریت کمک کنید تا بتواند با حریف های مقتدر خود رقابت کرده و با کسب امتیاز بیشتر به مرحله پایانی صعود کند. اما قبل از شروع مسابقات، شما می بایست رستوران خود را مدیریت کرده و با کسب رضایت مردم و داوران برای شرکت در مسابقات انتخاب شوید.

بررسی گیم پلی بازی کوکینگ دش

در بازی COOKING DASH تمرکز شما می بایست به دو بخش اصلی معطوف شود. مشتریان نیاز دارند تا به سفارشات آن ها سریع تر رسیدگی شود. بالطبع در صورت رسیدگی سریع به درخواست آن ها، امتیاز بالا تر (3 ستاره) دریافت می کنید و در غیر این صورت و طولانی تر شدن زمان صبر کردن آن ها، مقدار امتیاز شما کم می شود. با کسب ستاره های بیشتر، رستوران خود را محبوب کنید. از طرف دیگر می بایست به صورت حرفه ای به آشپزی بپردازید و چندین غذا را در عین واحد درست کنید. رسیدگی به غذاها نیز بسیار مهم است چرا که در صورت بی توجهی به آن ها و برنداشتن آن ها در زمان معین شده از روی اجاق گاز یا فر و … آن غذا می سوزد!

در بازی کوکینگ دش پختن هر غذا کمتر از چند ثانیه طول می کشد که در مراحل بالاتر این زمان تغییر پیدا می کند. همچنین، شما می توانید با استفاده از گروه موزیسین و یا استفاده از لوازم و امکانات بهتر مثل میز و صندلی های جدید و یا با تزئین کردن محیط رستوران و … مشتریان بیشتری جذب کنید. با گذراندن مراحل بیشتر و آزاد کردن بخش های بالاتر، امکان پخت و پز غذاهای بیشتر نیز به دست می اورید.