جدیدترین نسخه برنامه Cool Fancy Text Generator Stylish Text Fonts

برنامه های مختلفی برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر می شوند که امکان انجام کار های گوناگون را می دهند. برخی از این برنامه ها امکان ایجاد طرح ها و شکل های خلاقانه را با متن می دهند تا بتوانید به راحتی از خلاقیت خود را بروز دهید.

برنامه Cool Fancy Text Generator Stylish Text Fonts یک ابزار بسیار جذاب است که می توانید با استفاده از ان متن هایی را با طرح های مختلف تولید کنید. حتما شما هم در مکان های مختلف مانند شبکه های اجتماعی پست هایی را مشاهده کرده اید که متن ان ها در سبکی خاص بوده و از علائم مختلفی در ان استفاده شده است. با استفاده از این برنامه ی جذاب می توانید شما نیز متن های جالبی برای خود ایجاد کنید. کار با برنامه بسیار ساده و اسان می باشد و تنها کافیست متن مورد نظر خود را نوشته و از میان طرح های از پیش تعیین شده ی برنامه که دارای سبک ها و فونت های متنوعی هستند یکی را انتخاب نمایید.

 

Cool Fancy Text Generator Stylish Text Fonts دانلود برنامه تولید متن های طرح دار

ویژگی های برنامه Cool Fancy Text Generator Stylish Text Fonts

  • یک ابزار بسیار جذاب
  • رابط کاربری ساده و زیبا
  • وجود طرح ها و فونت های مختلف
  • امکان استفاده از متن های تولیدی در هر برنامه
  • وجود نماد ها و شکلک های متنوع
  • نوشتن متن ها با فونت های خاص
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Cool Fancy Text Generator Stylish Text Fonts به شما این امکان را می دهد تا بتوانید متن های خود را زیبا تر جلوه دهید. درون برنامه دو بخش وجود دارد که در بخش اول می توانید متن های خود را به کلی تغییر داده و ان ها را با فونت ها و سبک های جذابی در اورده و ان ها را کپی کنید. در قسمت دوم برنامه نیز طرح هایی برای نوشتن متن وجود دارند که با استفاده از ان ها می توانید در اطراف متن خود شکل های جذابی را پدید بیاورید. متن های تولید شده توسط برنامه به راحتی کپی شده و در دیگر برنامه ها قابل استفاده می باشند.